Objevte nový způsob nakupování oblečení.

Komplexnost - Variabilita - Nespočet příležitostí. 

Je prokázáno, že největších zlepšení svých výsledků dosáhneme pozitivní změnou pohledu na sebe sama. To, jak se vidíme v zrcadle se kolikrát zrcadlí i v našich činech. A proto je naším posláním doprovázet naše klienty k úspěchu skrze šatník. Abychom byli skutečně nápomocní s vytvořením této image úspěšného člověka, klademe důraz na individuální přístup, exkluzivní provedení a jednoduchou variabilitu šatníku.

Dobrá image je jedním z nástrojů, jak dosahovat úspěchu. A to nemluvíme jen o kariéře, ale například o úspěchu na rande a třeba o skvěle padnoucím svatebním obleku. Je nám jasné, že je mnoho lidí, kteří míří za svými cíli a úspěchy a kteří si zároveň nemohou dovolit vynaložit své prostředky na to, aby si okamžitě pořídili kompletně nový šatník. I když je jim jasné, že by to bylo potřeba.

Abychom vám byli skutečně nápomocní s vytvořením kompletní image, přicházíme s novou službou, jejímž cílem je vám šatník detoxifikovat od zbytečností a vytvořit z co nejmenšího počtu kusů co nejvíce sladěných setů. A to vše za předpokladu dlouhodobé spolupráce a za parádních podmínek. 

Co vám služba přinese?

Za 3 roky spolupráce od nás získáte vše, co by ve své šatní skříni měl mít každý kavalír. Důležité je i to, že váš rozpočet nebude jednorázovou investicí. V rámci služby získáváte také svého módního konzultanta, který vám pomůže vybrat a nakonfigurovat jednotlivé části oblečení a obuvi s opaskem na míru.

"Cílový" stav je 24 kousků oblečení, ze kterých snadno vytvoříte 36 kombinací pro všechny možné příležitosti

Co vše získáte

36 kombinací… Tolik kombinací vytvoříme, abyste měli outfity na každou příležitost. 

Práce? Romantická večeře? Jednání? Pracovní pohovor?

Není problém, vybereme dobře kombinovatelné barvené kombinace, zvolíme ty správné materiály, které se k sobě hodí a nemusíte se bát, že šlápnete vedle.
Vybereme jen takové kousky, aby se Vám hodily k ostatnímu oblečení, které rádi nosíte.  

24 kousků... Kolik košilí bych měl mít? Stačí mi jedny kalhoty?

Ze zkušeností víme, že abyste měli možnost volby pro různé příležitosti, ale také z hlediska praktického, je vhodné mít kousků více, abyste je mohli střídat.  Ale nejen to, déle potom také budou vypadat jako nové a budou Vám déle dobře sloužit. Což je důležitý aspekt pro to, abyste těchto 24 kousků mohli co nejdéle využívat a kombinovat.

Pokud vás právě zajímá proč právě těchto 24 kousků je ve světě business oblečení nepostradatelných, pak zde je odkaz na článek 24 kousků, které nesmí chybět v šatníku žádného kavalíra.  

---- 

3 roky spolupráce... Mnozí z našich klientů se k nám často vracejí po tom, co jsme jim ušili oblek, nebo košili na míru. Zažili v něm například svůj důležitý den a my jsme rádi, že se při těchto příležitostech obracíte právě na nás. Víme, že pokud si naše služby vyzkoušíte a budete s nimi spokojeni, za dobu tří let Vám pomůžeme s kompletní přeměnou na šatník pro každou příležitost. 

1 módní konzultant... Po celou dobu této služby máte k dispozici módního konzultanta, který se o Vaše oděvy stará a ty jsou pravidelně čištěny. Stačí jen, když své oděvy přinesete a my se o ně postaráme, aby byly opět co nejdříve připraveny v perfektním stavu. Pokud se vám třeba i některý z kousků roztrhne nebo poškodí, můžeme vám jej také opravit. 

NESPOČET příležitostí... Budeme vaším průvodcem ve světě módy a společenského oblečení. S vaším módním konzultantem se pobavíte o vašem životě a příležitostech ba které potřebujete být připraveni. Oblečení potom přizpůsobíme vašim potřebám, abyste se vždy cítil skvěle. 

Kolik to vše stojí?

Vše je otázkou priorit a jsou věci, bez kterých se jistě ještě nějaký ten čas obejdete. Nicméně patří mezi ně i sebevědomí, schopnost působit skvělý první dojem a důvěryhodné vzezření? A tak, abychom nezatížili váš rozpočet jednorázovou investicí, přicházíme s možností investovat do své image formou průběžnou a mít tak vše hned.

Image na míru si můžete pořídit už za 2.020 Kč měsíčně. Pro více informací se obraťte na vašeho módního konzultanta, případně si vyberte toho svého na našem webu. 

----

Od počáteční schůzky, přes způsob platby až po servis, který následuje. Přečtěte si článek jaké to je doopravdy, když svou image svěříte do rukou módního konzultanta a rozhodnete se tak naši službu využívat naplno.

----

Garance spokojenosti

V průběhu trvání této služby módní konzultant zákazníkovi poskytuje zdarma osobní módní poradenství a ochrannou ruku nad oblečením z aktuálního balíčku (Dodatečné úpravy a čištění).

Pokud se o naší službě nejprve potřebuje přesvědčit, zkuste si u nás třeba ušít košili a vyzkoušejte si ten pocit z dokonale padnoucího oblečení na míru.

Výsledkem této služby je získání dokonale vybaveného šatníku, díky kterému bude všem jasné, že ať už děláte, co děláte, myslíte to vážně.    

----
Máte své POWER oblečení? Co si vzít na sebe, pokud se potřebujete přimět k vyšším výkonům? O tom i více se dozvíte ve videočlánku z našeho blogu.

----

Říkáte si, že tohle je něco, co potřebujete? Nebo Vás to zaujalo a rádi byste se dozvěděli o službě více? Proberte to se svým módním konzultantem.

nebo si jej u nás vyberte.