Od počáteční schůzky, přes způsob platby až po servis, který následuje.

Ani tomu není tak dávno, co byl vrcholem naší služby jenom perfektní padnoucí oblek či košile na míru. Naši klienti nás ovšem inspirovali k tomu, vytvořit z naší služby alternativu k nakupování oblečení v obchodních centrech. Úspora času, dlouhodobá spolupráce a samozřejmě perfektní oblečení. To jsou atributy, které dnes charakterizují naši službu.

Ale jaké to je doopravdy, když svou image svěříte do rukou módního konzultanta a rozhodnete se tak naši službu využívat naplno? Přesně na to jsme se zeptali našeho klienta, dvaatřicetiletého IT manažera Honzy Berana. 

----

24 kousků, které nesmí chybět v šatníku správného kavalíra. Jaké kousky oblečení by rozhodně neměl postrádat žádný úspěšný muž ve své šatní skříni? Dozvíte se v dalším článku z našeho blogu.

----

Jaké bylo vaše prvotní očekávání od spolupráce?

Už od prvního telefonátu, který jsem měl s Maruškou (pozn. módní konzultantka) bylo patrné, že se to bude odehrávat nejspíš jinak než doposud. Šel jsem k vám s tím, že budu mít kompletní šatník, aniž bych to musel nějak osobně řešit a hlavně si nejsem úplně jistý, jak ty věci správě spolu kombinovat. Už se mi nejednou stalo, že jsem si pořídil oblečení, které jsem vlastně vůbec nepoužil, protože jsem ho neměl s čím kombinovat. A to bohužel i navzdory vyšší pořizovací ceně.

A jak jste řešil oblečení do té doby?

Dřív mě nakupování oblečení docela bavilo, ale pak jsem ve hledání zlenivěl a začal si kupoval vlastně stále to stejné a na těch samých místech. Oblečení jsem si kupoval převážně sám a měl jsem několik vybraných značek. Přestože jsem se snažil oblékat se smart casual, častěji se spíš jednalo o streetové oblečení. No a když pak přišla nová práce, nebyl jsem zkrátka schopný tomu svoji image přizpůsobit.

Honzo proč jste si vybral Cavalier, když jste nás předtím neznal?

Lehce jsem koketoval s vaší konkurencí, ale tam mi to přišlo pouze jako dodávka oblečení. Mně přišly úplně nejvhodnější právě ty služby. Líbí se mi zejména to, že to řešíte komplexně a používáte produkty na míru. Ale asi nejdůležitějším faktorem byl právě způsob financování. Tedy to, že jste po mě nechtěli peníze najednou. Na začátek jsem si teda nechal ušít jenom košili, přesvědčil se o kvalitě a dál už si díky členství v Klubu kavalírů pořizoval kousky za lepší ceny a s průběžnou platbou. 

----

Máte své POWER oblečení? Co si vzít na sebe, pokud se potřebujete přimět k vyšším výkonům? O tom i více se dozvíte ve videočlánku z našeho blogu.

----

Takže největším přínosem nakonec bylo poradenství, jak se oblékat?

Co mě asi nejvíc potěšilo a dost mi usnadnilo život je to, že když něco potřebuji, nemusím nad tím přemýšlet a konzultantka mi sama řekne co a jak. Maruška mi ukázala, že jedna věc je mít oblečení a druhá je ho umět nosit - a hlavně tedy, jak se o něj starat, aby vydrželo. Jak si nastavit pračku, co dělat, když mám někde flek a celkově jak oblečení dobře udržovat. Dokonce si ze schůzky odnáším i poznatek jak správně uvazovat tkaničky od bot, aby to vypadalo dobře. A taky to, že se nezapíná spodní knoflík od saka.

A jaká byla Vaše reakce když produkty, které jste si nechal vytvořit přišly?

Nenapadá mě nic negativního. Všechno sedělo, všechno super.  Asi už od začátku, jak byla spolupráce příjemná a naplnila mě vysokým očekáváním, jsem vlastně ani neměl pochyby, že by mělo být něco špatně.

Jak oblečení vypadá po téměř třičtvrtě roce?

Z hlediska kvality oblečení nevidím rozdíl od doby, kdy jsem jej poprvé přinesl domů. Ale věc se má tak, že jak trochu hubnu, tak to oblečení nestíhá hubnout se mnou. Tedy jsem musel oslovit konzultantku, jestli by se s tím dalo něco dělat. Ta mi nechala zůžit kalhoty a až se vrátím z Japonska, tak půjdou i košile. A vlastně se mi i podařilo udělat si flek na límečku od košile, který nešel dolů. A Maruška mi ten límeček na košili celý vyměnila za nový. Já přitom byl už smířený s tím, že jsem o ni nadobro přišel. Při představě, že bych si to někde musel řešit sám, nebo za to ještě platit by mi to vadilo.

A nosíte jej na speciální události nebo běžně?

Oblečení Cavalier nosím běžně pondělí - pátek. Většinou tedy do práce.

A co byl největší skok?

Asi boty, ačkoli jsem právě u nich byl nejvíc nejistý, jestli do nich jít nebo ne. Nakonec jsem se rozhodl pro tmavě hnědý monk strapy. A nakonec jsem vážně rád. V momentě, kdy jsem je prošlápnul je nosím ob den. Do nich si pak poctivě, po každém nošení dávám napínáky a taky je poctivě krémuji. Takže i přes vyšší cenu nelituji, že jsem si pořídil.

V čem spatřujete rozdíl mezi naším oblečením a tím konfekčním?

Předtím jsem oblečení na míru nikdy neměl. Díky tomu, že nemám atypickou postavu vlastně ani nemusím. V konfekci vždy něco najdu, takže tento benefit nevnímám. Přesto, jak jsem říkal, že oblečení se mnou neroste, tak díky vám se mnou roste. A drobnosti jako třeba vyšitý monogram mě baví, či takové ty individuální prvky. Na to se dá zvyknout.

Jaká byla reakce vašeho okolí na vaši novou image?

Lidi se mě v práci ptali jestli nejdu na pohovor do nějaké konkurenční firmy. Ale je pravda, že jsem v tom období vlastně i měnil práci a tak přešel do prostředí, kde mě nikdo nezná. No, co Vám budu povídat, z těch, co mě znají, mě mají za frajera. Tedy aspoň já jsem o tom přesvědčenej.

A zažil jste díky tomu oblečení už nějaký úspěch?

I kdyby byl, nemůžu říct - jsem zadanej. :) Ale určitě jsem eliminoval neúspěchy.

Myslel jsem pracovní…

Jo, je mi o dost příjemnější se bavit s lidma na vyšší úrovni a nemusím se za sebe stydět.

Petr, Cavalier

---- 

Říkáte si, že tohle je něco, co potřebujete? Nebo Vás to zaujalo a rádi byste se dozvěděli o službě více? Proberte to se svým módním konzultantem.

nebo si jej u nás vyberte.