O Cavalier

Cavalier je průsečíkem světa módy se světem psychologie. Nejsme krejčí a ani neprodáváme oblečení. Jsme mnohem víc. Věříme totiž v ten psychologický přesah, který móda vyvolává. A Právě proto se lišíme individuálním přístupem s vysokou přidanou hodnotou.

Základní kámen společnosti položili 13.1.2015 v Liberci partneři Petr Soler a Marie Vašková. 


Petr Soler

”Fascinuje mě jak ten správný oděv nám dokáže propůjčit emoce, které v danou chvíli potřebujeme cítit či vzbuzovat. Stačí si položit otázku "Jak se cítím když vypadám opravdu dobře a okolí mi to dává najevo?". Zkrátka a dobře, když se skvěle cítím, pak si i více dovolím. Věříte-li si hodně, budou i vaše výkony dobré. Jsem přesvědčen, že zlepšením vlastního obrazu v zrcadle je branou k našemu potenciálu. A možná je to právě to sebevědomí, co nám, českým mužům oproti "západu" chybí."

Marie Vašková

“Mým posláním je změnit způsob nakupování pánského oblečení. Cítím, že většina mužů, prožívá velké rozčarování, když mají chodit po obchodních centrech a hledat oblečení, které by jim padlo a zároveň odpovídalo jejich představám. U nás to mohou řešit se mnou, nebo jinou módní konzultantkou v klidu u kávy bez jakéhokoliv stresu. Navíc mě vždy inspirovalo vytvářet kreativní pracovní prostředí pro ženy se zápalem pro módu, které teď mohou pracovat v módním průmyslu a žít svůj sen stejně jako já.”

Lidé se chtějí potkávat s hezkými a upravenými lidmi

Proč to děláme...

Být dobře oblečen, a to nejen na pohovoru či na rande, bude vždy znakem solidnosti a důvěryhodnosti. Skvělá image a pěstěný vzhled mají ohromný psychologický přesah. A to nejenom tím, jak působí na ostatní, ale zejména tím, jak působí na nás samotné. Zlepšením vlastního obrazu je branou k našemu potenciálu. Tedy pokud chcete být úspěšnější u protějšků nebo si více vydělávat, musíte na sebe začít nazírat jako na lidi, kteří jsou ve svém oboru nejlepší.

Již dávno je dokázáno, že lidé si o vás první předběžný obrázek vytvoří během několika málo vteřin. Rychle si vás zaškatulkují a budou už jen hledat důkazy, aby se utvrdili ve svém původním přesvědčení, v onom prvním dojmu. Jsme instiktivní tvorové a tedy se rozhodujeme pocitově a logiku používáme až abychom si své instiktnivní rozhodnutí racionalizovali. Zkrátka obsah je přijmán podle obalu. Chcete-li zaujmout hned na první pohled, musíte na to jít jinak, a sice přes emoce. 

A o této službě je Cavalier

Jak to děláme...

Procházíte obchody, obchodní centra i města, ale pořád jako by jste byli na jednom místě. Obchodů je spousta, ale všechny fungují stejně. Můžete strávit celý den v nákupním centru, ale přesto odcházíte domů s něčím, co může mít i kdokoli jiný. Stojany mají jen konfekční nabídku, omezenou v několika velikostech, a ber-neber. Ještě donedávna neexistovala žádná přidaná hodnota, žádná služba, která by mužům umožnila odlišit se.

Nyní se klienti s pomocí módního konzultanta stávají spolunávrháři vlastního oblečení – podle toho, co se jim líbí, v čem se cítí dobře, co pasuje k jejich povaze, vkusu, naturelu. Naši konzultanti je učí kombinovat – aby z co nejmenšího počtu kusů oblečení na míru sestavili v průběhu týdne co největší počet barevně i stylově vyladěných setů. Nikoli ten oděv, ale právě ti klienti - kavalíři jsou ztělesněním podstaty naší značky, my jsme pouze jejich prdlouženou rukou do světa módy.

Každý si přijde na své

Co děláme...

Ať jste muž či žena, u nás si můžete nakonfigurovat oblečení či obuv na míru své představě i postavě. Každý výrobek je jedinečný, stejně tak jako naši zákazníci. Stává se z toho více než šití na míru. Každý klient přebírá s novým oděvem i telefonní číslo, na kterém mu je konzultant nadále k dispozici. Zejména pro radu kam danou kombinaci nosit a jak vůbec přemýšlet o výběru vhodných variant do různého společenského prostředí.  

Naši módní konzultanti jsou připraveni být vaší prodlouženou rukou do světa módy a skrze dokonalou image vás doprovázet po cestě za úspěchem. 

Svěřte nám péči o svou image!Seznamte se s některým z našich konzultantů, stavte se k nám na kávu a pobavte se o možnostech, jak vylepšit svůj styl.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.