O Cavalier

Název “Cavalier” jsme si rozhodně nezvolili náhodou - skutečným významem slova kavalír je rytíř. Neboť právě ve vás spatřujeme rytíře dnešní doby. Lidi, co stojí mimo řadu a tím inspirují své okolí. Zkrátka ty správné lidi na správném místě. Rytíře, kterým se staráme o jejich výstroj a zbroj. Abyste si ráno před šatní skříní zvolili to správné brnění, čeká-li vás ten den náročná bitva. Protože kdo se skvěle cítí, má postoj vítěze.

Založením společnosti Cavalier jsme se rozhodli vás doprovázet po vaší cestě za úspěchem. To ovšem to neznamená být jen perfektně oblečený, mít kapsy plné peněz a jezdit v drahých autech. Jde rovněž o bohatství vnitřní. Proto jsme vytvořili prostředí, které jednotlivcům i společnostem napomáhá k jejich (opětovnému) pozitivnímu vývoji.

Hledali jsme způsoby, jak být ještě více nápomocní. A tak musel přijít rok 2020, který byl stejně jako pro spousty dalších, i pro nás rokem transformace. Smyslem přestalo být „pouze prodávat obleky“, ale pomáhat lidem posílit jejich pozici na trhu - teď už nejen prostřednictvím módy. A tak i přesto, že jsme začali jako krejčovství, jsme si záhy uvědomili ten přesah, skrytý potenciál, který naše značka má. Že nikoli ten oděv, ale právě ti klienti - kavalíři jsou ztělesněním podstaty naší značky. My jsme tu pouze pro to, abychom je doprovázeli po jejich cestě za úspěchem.

  •  20151. Klient
  • Otevření Cavalier STORE Praha2016Otevření Cavalier STORE Praha
  •  20171 000 Klientů
  • Otevření 4. Cavalier STORE v ČR2017Otevření 4. Cavalier STORE v ČR
  •  20185 000 Klientů
  • Založení Klubu kavalírů2020Založení Klubu kavalírů

Tak, jako svět módy a úspěchu propojil nás dva, tak se i my dva snažíme propojovat svět módy se světem úspěchu. Chceme přimět lidi k zamyšlení, že kdo chce být úspěšný, měl by se módou zabývat.

Marie Vašková
Marie Vašková
Petr Soler
Petr Soler

Přidejte se k nám…

Velmi si vážíme každého zájemce o navázání spolupráce s námi a detaily spolupráce Vám rádi během schůzky vysvětlíme.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.