Cavalier - šatník na míru

Úspora času, stresu i peněz.

Úspora času, stresu i peněz.
Získávejte výhody dlouhodobé spolupráce.

Získávejte výhody dlouhodobé spolupráce.

Málokdo z nás vstává ráno rád. Takže před odchodem z domova je vždy málo času a na vymýšlení ideální kombinace toho, co na sebe, ho zbývá minimálně. Představte si, že byste ho nemuseli investovat vůbec – bezstarostné oblékání, a přitom dokonale promyšlené tak, abyste se každý den cítili i vypadali perfektně. Něco jako šatník s jasným návodem, se kterým si dal práci někdo jiný.

Zapomeňte na všechny předsudky ohledně pořizování oblečení. Představujeme zcela odlišný způsob doplňování šatníku - bez jakéhokoli pobíhání po obchodech. Něco chybí? Obnosilo se či poškodilo? Vůbec nevadí! Známe vás, máme vaše míry a nové kousky, které dokonale zapadnou do šatníku, vám prostě pošleme. Nikam nemusíte. Žádná ztráta času nakupováním a zkoušením. Navíc, díky SMART ŠATNÍKU, vás oblečení i obutí stojí mnohem méně.

Starost o vaši image nechte na nás
a věnujte se tomu, co vás baví.

Není totiž třeba pořizovat si spousty oblečení či se toho stávajícího hned zbavovat. Přesně naopak. U nás získáváte svého konzultanta, díky kterému je tvorba Vašeho šatníku předem promyšlená tak, abyste mohli i navzdory malému počtu kusů každý den vypadat jinak. Zároveň peníze a stres nejsou to jediné, co vám dokážeme ušetřit.

SMART ŠATNÍK vám navíc, díky postupnému způsobu financování, umožní postupně dosáhnout efektivního přerodu vašeho šatníku a posunutí vaší image na další úroveň bez nutnosti jednorázového zatížení vašeho rozpočtu. Stačí si spolu vyjasnit představu, nechat se změřit a začít naplno využívat výhod chytrého způsobu pořizování oblečení.

Starost o vaši image nechte na nás
a věnujte se tomu, co vás baví.

Nepotřebujete spousty oblečení,
když je jeho pořízení předem promyšlená věc.Aby služba SMART ŠATNÍK mohla být skvělá,
musí být tvořena skvělými produkty.

Aby služba SMART ŠATNÍK mohla
být skvělá, musí být tvořena
skvělými produkty.

Co v rámci služby získám?

velký počet
kombinaci navdory
relativně malému
množství kusů
úspora času
s vybíráním oblečení
a nakupováním
psychologickou
převahu před
začátkem každého
jednání
oblečení Cavalier
za výhodnějších
podmínek
dokonalý šatník bez
nutnosti jednorázové
investice
konzultant

Pro muže je tento způsob tvorby šatníku ten nejvhodnější, právě pro jeho jednoduchost a důraz na kvalitu oproti kvantitě. Velmi důležité je také hledět na materiál, ze kterého jsou jednotlivé kusy vyrobeny, právě proto, aby Vám vydržely co nejdéle.

Maruška Vašková - spoluzakladatelka společnosti

1. Domluvte si
schůzku
2. Sdělte nám
svou představu
3. Užívejte si
svůj nový šatník

Jak to tedy probíhá?

První schůzka

Abychom Vám mohli být skutečně nápomocní a především si získali Vaši důvěru, je důležité se nejprve společně seznámit. Pobavíme se o Vašich potřebách a představách. Povíme si, jak je na tom Váš současný šatník z pohledu barev, počtu kusů i stylu. Tedy pokud nosíte obleky a zjistíte, že postrádáte oblečení, které by splňovalo parametry jak pro pracovní, tak i pro volnočasové nošení, doporučíme vám, jaké kousky si pořídit.

Filozofií našeho poradenství je začít právě takovými, které jsou prioritní a snadno je prokombinujete se svým stávajícím oblečením. Tím i navzdory relativně malému množství kusů, docílíte velkého počtu kombinací a oživíte tak svůj šatník.

Kolik mě to celé bude stát?

Výsledná cena služby je pokaždé jiná, ale vždy
závisí pouze na ceně všech produktů Cavalier, které si sami zvolíte a tempu, které vám vyhovuje.

od 2020 Kč měsíčně