Dárky na míru

Abychom vám ušetřili čas i vymýšlení dárků, připravili jsme pro vás několik originálních dárků, které udělají radost nejen Vašim rodinným příslušníkům, ale třeba i kolegům v práci nebo významným klientům…

Dárkové poukazy na hodnotu

Nevíte, co konkrétního by se vašemu blízkému do šatníku hodilo? Upotřebí spíš košili nebo třeba blejzr? S poukazem na nominální hodnotu si klient může vybrat jakýkoli produkt z libovolné kategorie, poukazy se mohou sčítat a fantazii při konfiguraci se meze nekladou!

Nominální hodnoty, ve kterých jsou poukazy k dostání, jsou:

dárkový poukaz 2 000 Kč
dárkový poukaz 5 000 Kč
dárkový poukaz 10 000 Kč
poukazy

Dárkové poukazy na produkt

kosile
Košile na míru
halenka
Halenka na míru
oblek
Oblek na míru
kabat
Kabát
obuv
Obuv a opasek

Udělejte svým blízkým radost osobitým oděvem na míru, který se v jejich šatníku bude vyjímat. Milovník módy ocení poukaz na boty, tatínek určitě využije voucher na košili a s manželem se můžete zase pobavit u konfigurace jeho nového obleku na míru.

Dárkové sady Cavalier box

Každý správný kavalír ví, že detaily dělají celek! Potěšte pod stromečkem vaše blízké barevně sladěným setem doplňků nebo setem s péčí o obuv!

cavalier box

Cavalier Box s doplňky

Obsahuje kravatu, ozdobu do klopy nebo manžetové knoflíčky, barevné ponožky a hedvábný kapesníček. Vše dohromady tvoří sladěný set pro rychlejší rána a úspěšnější dny. Pokud si kavalír není zrovna jistý tou správnou kombinací, tenhle problém se stane minulostí.

Cena: 1499 Kč

Cavalier Box s péčí o obuv

Je nepostradatelnou součástí každého botníku. Správný kavalír totiž ví, že kvalitní obuv potřebuje i pravidelnou péči. V boxu najdete krém, vosk, bavlněný hadřík a kartáč z přírodních štětin. Prostě všechno, co je potřeba k tomu, aby boty vypadaly pořád jako nové!

Cena: 1199 Kč

cavalier box

2 tipy na dárek za zvýhodněnou cenu!

Přemýšlíte nad dárkem pro partnera, tatínka nebo bratra? Darujte takový, který bude jedinečný!

Letos ke každému dárkovému poukazu na košili na míru, získáte Cavalier box s doplňky za zvýhodněných 997,-
Vyberte si tu kombinaci, která se vám líbí a nebo si nechte s výběrem poradit. Košili si poté u nás můžete ladit do těch nejmenších detailů.
Darujete sladěný set pro rychlejší rána a úspěšnější dny.

Dvojitá radost - tip na dárek Dvojitá radost - tip na dárek

Chcete obdarovat zaměstnance, kolegy či obchodní partnery? Máme pro vás skvělý tip!

Pokud si od nás letos objednáte jakékoli dárkové poukazy v hodnotě aspoň 5000 Kč, dáme vám Cavalier box ZDARMA.
Cavalier boxy obsahují kravatu, ozdobu do klopy nebo manžetové knoflíčky, barevné ponožky a hedvábný kapesníček. Každá kombinace je unikátní, vytvořena pouze jednou, tím pádem nikdo nebude mít stejnou kombinaci jako obdarovaný. A vy tak vyřešíte více dárků najednou.

Dvojitá radost - tip na dárek Dvojitá radost - tip na dárek