Dárky na míru

Abychom vám ušetřili čas i vymýšlení dárků, připravili jsme pro vás několik originálních dárků, které udělají radost nejen Vašim rodinným příslušníkům, ale třeba i kolegům v práci nebo významným klientům…

Dárkové poukazy na hodnotu

Nevíte, co konkrétního by se vašemu blízkému do šatníku hodilo? Upotřebí spíš košili nebo třeba blejzr? S poukazem na nominální hodnotu si klient může vybrat jakýkoli produkt z libovolné kategorie, poukazy se mohou sčítat a fantazii při konfiguraci se meze nekladou!

Nominální hodnoty, ve kterých jsou poukazy k dostání, jsou:

dárkový poukaz 2 000 Kč
dárkový poukaz 5 000 Kč
dárkový poukaz 10 000 Kč
poukazy

Dárkové poukazy na produkt

kosile
Košile na míru
halenka
Halenka na míru
oblek
Oblek na míru
kabat
Kabát
obuv
Obuv a opasek

Udělejte svým blízkým radost osobitým oděvem na míru, který se v jejich šatníku bude vyjímat. Milovník módy ocení poukaz na boty, tatínek určitě využije voucher na košili a s manželem se můžete zase pobavit u konfigurace jeho nového obleku na míru.

Dárkové sady Cavalier box

Každý správný kavalír ví, že detaily dělají celek! Potěšte pod stromečkem vaše blízké barevně sladěným setem doplňků, setem s péčí o obuv nebo luxusní hedvábnou rouškou!

cavalier box

Cavalier Box s doplňky

Obsahuje kravatu, ozdobu do klopy nebo manžetové knoflíčky, barevné ponožky a hedvábný kapesníček. Vše dohromady tvoří sladěný set pro rychlejší rána a úspěšnější dny. Pokud si kavalír není zrovna jistý tou správnou kombinací, tenhle problém se stane minulostí.

Cena: 1499 Kč

Cavalier Box s péčí o obuv

Je nepostradatelnou součástí každého botníku. Správný kavalír totiž ví, že kvalitní obuv potřebuje i pravidelnou péči. V boxu najdete krém, vosk, bavlněný hadřík a kartáč z přírodních štětin. Prostě všechno, co je potřeba k tomu, aby boty vypadaly pořád jako nové!

Cena: 1199 Kč

cavalier box
cavalier box

Luxusní hedvábná rouška

Nádherná rouška pro nádhernou ženu. Tu najdete v našem Cavalier boxu určeném pro dámy. Rouška je vyrobena z pravého hedvábí a tak kromě luxusního vzhledu i pečuje o váš obličej. K dostání jsou hned v několika barvách - černá, béžová, temně fialová a smaragdově zelená.

Cena: 449 Kč

Dva dárky za cenu jednoho ... tip na dárek!

Pokud si od nás letos objednáte jakýkoli dárkový poukaz, dostanete od nás luxusní hedvábnou roušku zdarma.
Rouška z pravého hedvábí je krásným dárkem k letošním Vánocům pro jakoukoliv ženu ve vašem okolí. Vyřešíte tak dva dárky najednou. Ale pozor, platí pouze do vyprodání zásob!

Dvojitá radost - tip na dárek Dvojitá radost - tip na dárek