Cavalier kariéra

Právě hledáme:
Módní konzultant Praha, Hradec Králové, Ostrava

Máte podnikavého ducha, rádi poznáváte nové lidi a móda je vaším koníčkem? V Cavalieru spojujeme touhu žen po módě a potřebu mužů oblékat se do oblečení, díky kterému se budou cítit lépe.
Mužům tím šetříme čas a energii, ženám poskytujeme skvělou příležitost seberealizace. Pojďte s námi tvořit nový způsob nakupování oblečení. Představujeme vám koncept Cavalier. Budoucnost je o spolupráci…

A jak to vypadá v praxi?

Podívejte se na video ze života módního konzultanta.

,
icon-arrow

Děláme to přesně
obráceně, než klasické
módní obchody.

icon-heart

Přinášíme nový
způsob nakupování
oblečení.

icon-magnifying-glass

Nehledáme zákazníky
pro naše produkty,
ale naopak.

icon-lighbulb

Co dělá módní konzultant -
potkávejte své klienty
v outfitech, které
jste jim sami vytvořili.

Český módní trh je o prodávání produktů s nekonečným čekáním na zákazníka. My oproti tomu přicházíme s komplexní módní službou. Módní konzultant je v roli poradce a snaží se zákazníkovi oděvy tak nakombinovat, aby z co nejmenšího počtu kusů dokázal sestavit co největší množství sladěných setů. Současně zákazníka posouvá v oblasti etikety, tedy kam je vhodné danou kombinaci nosit, jak přemýšlet při výběru variant do různého prostředí. Navíc je zákazníkům k dispozici na telefonu. Zkrátka stává se jejich prodlouženou rukou do světa módy.

career3-mobile
career-vaskova

Marie Vašková

Příběh každého módního konzultanta je unikátní a inspirující svým vlastním způsobem. Přečtěte si příběh zakladatelky a módní konzultantky Marušky, než začnete psát svůj vlastní.

career4-mobile
career-vaskova

Marie Vašková

Příběh každého módního konzultanta je unikátní a inspirující svým vlastním způsobem. Přečtěte si příběh zakladatelky a módní konzultantky Marušky, než začnete psát svůj vlastní.

icon-sun

Podnikání společně
- Našim společným cílem bude vás podpořit ke splnění si vašich snů.

Na vaší cestě vás podporujeme kompletní řadou nástrojů a školení. Díky nejnovějším on-line technologiím, vás vybavíme on-line aplikacemi a e-learning nástroji. Zároveň jako člen týmu módních konzultantů máte příležitost setkat se s lidmi, kteří mají podobné zájmy jako vy. Můžete získat cenné rady a podporu od členů, kteří už úspěšně vedou své vlastní podnikání. Možnost dozvědět se více o nejnovějších postupech, jak pracovat s klienty je zábava a účast na školeních vám pomůže v rozvoji vašich dovedností a profesním vývoji. O nic se tak starat nemusíte, vyvinuli jsme systém, který funguje s pravidelností a přesností se kterou zapadá a vychází slunce. A že nevíte, jak na to? Nevadí! Všechno Vás rádi naučíme. Po celou dobu spolupráce budete mít svého manažera. Bude Vám předávat know-how v tempu, které Vám bude vlastní. K tomu získáte prověřený návod, jak službu poskytovat z hlediska jak obchodního, tak i odborného.

career7-mobile
icon-tie

A jaké by měly být
vlastnosti našeho
optimálního
spolupracovníka?

icon_plus25

Vzdělání nebo praxe v oděvním oboru.

icon_plus25

Estetické cítění a smysl pro detail.

icon_plus24

Empatie a orientace na klienta.

icon_plus23

Cílevědomost, vytrvalost a iniciativa.

icon_plus22

Měli byste být zkrátka tím, kdo chce od života více…career6-mobile

Přidejte se k nám!

Velmi si vážíme každého zájemce
o navázání spolupráce s námi
a detaily spolupráce Vám rádi během
schůzky vysvětlíme.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.