Cavalier kariéra

Máte podnikavého ducha, rádi poznáváte nové lidi a móda je vaším koníčkem? V Cavalieru spojujeme touhu žen po módě a potřebu mužů oblékat se do oblečení, díky kterému se budou cítit lépe.
Mužům tím šetříme čas a energii, ženám poskytujeme skvělou příležitost seberealizace. Pojďte s námi tvořit nový způsob nakupování oblečení. Představujeme vám koncept Cavalier. Budoucnost je o spolupráci…

A jak to vypadá v praxi?

Podívejte se na video ze života módního konzultanta.

,
icon-heart

Přinášíme nový
způsob nakupování
oblečení.

icon-arrow

Děláme to přesně
obráceně, než klasické
módní obchody.

icon-magnifying-glass

Nehledáme zákazníky
pro naše produkty,
ale naopak.

icon-lighbulb

Co dělá módní konzultant -
potkávejte své klienty
v outfitech, které
jste jim sami vytvořili.

Český módní trh je o prodávání produktů s nekonečným čekáním na zákazníka. My oproti tomu přicházíme s komplexní módní službou. Módní konzultant je v roli poradce a snaží se zákazníkovi oděvy tak nakombinovat, aby z co nejmenšího počtu kusů dokázal sestavit co největší množství sladěných setů. Současně zákazníka posouvá v oblasti etikety, tedy kam je vhodné danou kombinaci nosit, jak přemýšlet při výběru variant do různého prostředí. Navíc je zákazníkům k dispozici na telefonu. Zkrátka stává se jejich prodlouženou rukou do světa módy.

career3-mobile
icon-rocket

Cesta módního konzultanta
- od vydělávání peněz navíc, k budování skutečného módního businessu.

Úspěšná kariéra v Cavalieru záleží jen a pouze na vašem přístupu. Stačí, když budete následovat námi vytvořený systém a úspěch se zaručeně dostaví. Na začátku se budete seznamovat s prací módního konzultanta a vytvářet si svůj okruh zákazníků. Postupně si vytváříte své módní následovníky v dostatečném množství a stáváte se poptávaným odborníkem. Všechno to začíná jedním snadným krokem, přidáním se k nám.

Sníte o tom, mít své vlastní úspěšné podnikání? Sníte o tom mít příjem, který vám umožní strávit více času se svými přáteli a rodinou? Toužíte dosáhnout životního stylu svobody, luxusu, odměn a uznání profesní kvalifikace? Existují dva způsoby, jak u nás můžete vydělat peníze a zažívat úspěch - práce s klienty nebo práce manažerská.

career4-mobile
career-vaskova

Marie Vašková

Příběh každého módního konzultanta je unikátní a inspirující svým vlastním způsobem. Přečtěte si příběh zakladatelky a módní konzultantky Marušky, než začnete psát svůj vlastní.

Marie Vašková

Příběh každého módního konzultanta je unikátní a inspirující svým vlastním způsobem. Přečtěte si příběh zakladatelky a módní konzultantky Marušky, než začnete psát svůj vlastní.

career-vaskova
icon-shop

Provozujte vlastní módní salon Cavalier
- jako samostatný podnikatel, ale na své podnikání nikdy nebudete sám!

Pokud rádi organizujete ostatní, sestavte si svůj vlastní tým konzultantů. Sdílejte své zkušenosti a postupy z terénu se svým týmem a pomáhejte tak jeho členům budovat jejich sny, zatímco dosahujete svých vlastních. Čím větším a úspěšnějším váš tým bude, tím větší úspěch pro vás. Do budoucna si tak můžete řídit svůj vlastní módní salón Cavalier STORE.

„Vlastní módní salon Cavalier
můžete provozovat jako samostatný
podnikatel, ale na své podnikání
nikdy nebudete sám!“

career6-mobile
icon-sun

Podnikání společně
- Našim společným cílem bude vás podpořit ke splnění si vašich snů.

Na vaší cestě vás podporujeme kompletní řadou nástrojů a školení. Díky nejnovějším on-line technologiím, vás vybavíme on-line aplikacemi a e-learning nástroji. Zároveň jako člen týmu módních konzultantů máte příležitost setkat se s lidmi, kteří mají podobné zájmy jako vy. Můžete získat cenné rady a podporu od členů, kteří už úspěšně vedou své vlastní podnikání. Možnost dozvědět se více o nejnovějších postupech, jak pracovat s klienty je zábava a účast na školeních vám pomůže v rozvoji vašich dovedností a profesním vývoji. O nic se tak starat nemusíte, vyvinuli jsme systém, který funguje s pravidelností a přesností se kterou zapadá a vychází slunce. A že nevíte, jak na to? Nevadí! Všechno Vás rádi naučíme. Po celou dobu spolupráce budete mít svého manažera. Bude Vám předávat know-how v tempu, které Vám bude vlastní. K tomu získáte prověřený návod, jak službu poskytovat z hlediska jak obchodního, tak i odborného.

career7-mobile
icon-tie

A jaké by měly být
vlastnosti našeho
optimálního
partnera?

icon_plus25

Estetické cítění a smysl pro
detail.
Stanete se prodlouženou rukou
svých zákazníků do světa módy.

icon_plus24

Empatie a orientace na klienta.
Komunikace se zákazníky je
velmi častá, proto je vůči
nim velmi důležitá také empatie.

icon_plus23

Cílevědomost, vytrvalost a iniciativa.
Protože na vrchol nikdy nikdo nespadl.

icon_plus22

Měli byste být zkrátka tím, kdo
chce od života více…

Přidejte se k nám!

Velmi si vážíme každého zájemce
o navázání spolupráce s námi
a detaily spolupráce Vám rádi během
schůzky vysvětlíme.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.