Cavalier Brand Building

Posílíme pozici vaší společnosti na trhu prostřednictvím unikátního zaměstnaneckého benefitu.

Věříme v souvztažnost mezi sebevědomím, výkonností a úspěchem. Skvělá image dokáže vytvořit auru důvěry, ale hlavně dodává sebevědomí nám a důvěru v nás ostatním. A to je právě ten princip, díky kterému se snažíme docílit, aby se naši klienti stávali lepšími verzemi sebe samých a my je na jejich cestě mohli doprovázet. Módu totiž nevidíme jako oblečení, nýbrž jako instantní nástroj ke zvýšení potenciálu lidí a firem.

Zaměříme se na posílení vaší pozice na trhu budováním silné značky vaší společnosti prostřednictvím zaměstnaneckého benefitu. Pomůžeme vašim zaměstnancům nalézt kouzlo skvělé image, pak následně obléci do oděvu, který podpoří jejich osobnost a pomůže tak zvýšit jejich vlastní hodnotu, výkon a sebevědomí.

ukázka služby

S čím vším můžeme vaší firmě pomoci?

prek pro zlepšení
Jednota
prek pro zlepšení
Sounáležitost
prek pro zlepšení
Image
prek pro zlepšení
Nábor
prek pro zlepšení
Motivace
prek pro zlepšení
Sebevědomí

Oděvy vašich zaměstnanců budou opatřeny vaším logem, což jim pomůže při vaší reprezentaci a zároveň z toho pro vás mohou plynout velmi zajímavé daňové výhody:

Ilustrativní výpočet benefitu
*nastavení výše spoluúčastí je variabilní
Košile na míru
1999 Kč
Kalhoty na míru
3990 Kč.
Daňové zvýhodnění 33 % 662 Kč 1319 Kč
Spoluúčast vaší společnosti *17 % 337 Kč 676 Kč
Spoluúčast zaměstnance *50 % 1000 Kč 1995 Kč

Pomůžeme vám s vytvořením firemního dress codu a vytvoříme oblečení, které budou vaši zaměstnanci nosit rádi do práce, na schůzky i ve svém volném čase. Dobře reprezentující zaměstnanec bude znakem solidnosti a důvěryhodnosti a tedy v rámci spolupráce získáváte od nás zároveň i školení na téma Úspěšná sebeprezentace.

ukázka služby

To vše prostřednictvím dvorního módního konzultanta, který se stane vaším image makerem a bude individuálně pracovat s každým zaměstnancem na osobní bázi uvnitř vaší firmy. Ušetříme tak čas i peníze jak vám, tak i vašim zaměstnancům.

Vysoká úroveň osobního servisu je naším standardem, proto se vám o oblečení postaráme i z pohledu dodatečných úprav nebo čištění.

ukázka služby

A pro podpoření naší dlouhodobé spolupráce vám část z vaší investice vrátíme formou cashbacku na vaše další nákupy, abyste jej mohli využít jako motivaci nebo v rámci odměn vašim zaměstnancům.

Důvěru v nás vložily společnosti, pro které je image a firemní kultura velmi důležitá. Rádi Vám osobně řekneme, jak konkrétně jsme jim pomohli.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Reference