Blejzr - ideální oblečení na neformální schůzku

Ti z vás, kteří nechodí každodenně v obleku, ale na své schůzky volí raději méně formální oblečení, již určitě zjistili, jak skvělou službu vám může udělat blejzr. Obzvlášť v tomhle počasí je to perfektně univerzální kus, který vás zahřeje a zároveň vašemu outfitu dodá na formálnosti a zlepší první dojem, který si o vás protistrana během prvních pár vteřin utvoří. Dnes vám ukážeme, jak blejzry správně ladit s kalhotami a košilemi a vytvářet tak klasické, ale i více extravagantní kombinace.

----
Máte své POWER oblečení? Co si vzít na sebe, pokud se potřebujete přimět k vyšším výkonům? O tom i více se dozvíte ve videočlánku z našeho blogu.

----

Modrý blejzr s béžovými kalhotami

by měla být jedna z prvních smart casual kombinací ve vašem šatníku. Skvěle vám poslouží  ve všech ročních obdobích, jen v zimě můžete světlé kalhoty vyměnit třeba za hnědé, které jsou praktičtější. Outfit můžete doplnit jen bílou košilí, nebo si se stylingem více vyhrát a vzít k ní motýlka nebo pletenou kravatu. Klasická kravata zase outfit dostane do větší formálnosti. Nezapomeňte na kapesníček a outfit bude dokonalý.

 

Kombinace šedé 

byly vždy tou nejkonzervativnější variantou, která by vám také neměla chybět. Formálnost můžete regulovat doplňky nebo samotným stylem blejzru. Můžete k němu místo košile vzít třeba rolák a vytvořit tak kombinaci, která vás zahřeje a zároveň skvěle vypadá.

Hnědá a navy

se skvěle nosí obzvlášť na podzim, třeba maskáčový blejzr můžete doplnit i tmavě modrými džíny, pokud před sebou máte vyloženě neformální schůzku. V čase, kdy je vám v samotném blejzru zima přes něj můžete přehodit trenchcoat.

----

Článek z našeho blogu: MUST HAVE JMÉNEM TRENČKOT. Pokud chcete na jaře i na podzim vypadat šik a vyzrát na rozmary počasí, trench coat je tou pravou volbou každého kavalíra.

----

Barevný károvaný vzor

krásně ozvláštní váš šatník a vnese do něj nové barvy. S šedými nebo navy kalhotami je spíš konzervativní, pokud byste měli chuť na kreativnější kombinaci, vyměňte kalhoty za tmavě červené. 

Blejzr s výrazným kárem

pro vás může být vodítkem, že ty nejstylovější kobinace se tvoří na základě sladění malých detailů jako je část vzoru s kalhotami. Pokud už vás nebaví jednobarevné kombinace, přišel čas se trochu odvázat.

----
24 kousků, které nesmí chybět v šatníku správného kavalíra. Jaké kousky oblečení by rozhodně neměl postrádat žádný úspěšný muž ve své šatní skříni? Dozvíte se v dalším článku z našeho blogu.

---- 

Říkáte si, že tohle je něco, co potřebujete? Nebo vás to jen zaujalo? 

Neváhejte se zeptat některého z našich konzultantů.