3 typy lidí, co nejčastěji využívají SMART ŠATNÍK. Který z nich jste vy?

Naše nová služba vám pomáhá zdokonalit vaši image bez investice času a vydání se z peněz. Ve spolupráci s módním konzultantem získáváte dokonale promyšlený "plán" / jasný návod. Ten odpovídá vašemu stylu a potřebám. Jenže ne vždy je to o tom, že by bylo potřeba se zbavit stávajícího oblečení a pořídit si spousty nových produktů. Přesně naopak - náš konzultant při péči o vaší image zohledňuje i stávající oblečení. Jaké jsou tedy nejčastější případy, kdy oceníte, aby váš šatník byl taky SMART?

 

1) Oblečení máte až příliš

V České republice se každý rok vyhodí až 200 tun textilu a z našich průzkumů víme, že až polovina veškerého oblečení v šatní skříni leží ladem. Velké množství oblečení přitom většina lidí naakumuluje ne zrovna láskou k módě, ale nerozvážnými nákupy.

Muži totiž mají tendenci pořídit si kusy, které  jim úplně nesedí, anebo k nim potom nemají co sladit, hlavně aby měli  nakupování co nejrychleji za sebou. Šatník takového muže je potom plný navzájem nesourodých “kompromisů” a tak kvantita převyšuje kvalitu.

Přitom pokud pořízení oblečení dobře promyslíme, zdaleka jej nepotřebujeme tolik a ještě se vyhneme každodenní ranní paralýze spojené s laděním košile, kalhot a doplňků. Pokud se v tomto vidíte, máme pro vás tip. Nezaměřujte se v této fázi tolik na to, co všechno musíte vyhodit, ale raději směřujte pozornost tomu, co si chcete ponechat. To jsou ty stěžejní body, od kterých se potom lze odrazit. Právě díky SMART šatníku by nové oblečení mělo dobře propojit vaše oblíbené kousky, které vám v šatně zůstanou. K tomu může dobře posloužit např. vesta. Vezmete ji totiž jak k obleku, tak i k džínům nebo chinos kalhotám a blejzru.

 

2) Nemáte dostatek oblečení

Nenadálá svatba, konference nebo důležitá schůzka. Při tvorbě šatníku je důležité myslet nejenom na každodenní pracovní oblečení, ale i na speciální události. Přitom člověk nepotřebuje na každou událost nový outfit. Je spousta kousků oblečení, které když dobře promyslíte, budou splňovat parametry jak pro pracovní, tak i společenské nošení.

Zároveň je důležité zamyslet se, kolik procent času využijete oblečení volnočasové a kolik toho potřebujete do práce. A tomuto poměru by mělo odpovídat i vybavení vaší šatny. Když oblečení řešíte předem, jste připraveni na jakoukoliv společenskou událost. Vyhnete se potom zbytečným náhlým investicím do oblečení na akce, které potom už znovu neužijete. Skoro každý měsíc s klienty řešíme zbytečné expres objednávky, protože oblečení řeší na poslední chvíli anebo ho potom kupují s kompromisem v konfekci s obrovskou marží. Přitom kdyby šatník řešili s předstihem, mají klid.

 

3) Nemáte čas a chuť své oblečení řešit

Většina mužů má k oblečení poměrně rezervovaný vztah právě kvůli nechuti trávit čas v nákupním centru a zkoušení oblečení v kabince.

Často jim tak potom oblečení nakupují partnerky, třeba pomocí velkých e-shopů, aby oblečení mohli jednoduše vyzkoušet doma a případně vrátit. Pokud k něčemu ovšem nemáte vztah, tak se situace zůží na takové módní “má dáti - dal”, ve smyslu, že jediným důležitým parametrem je cenovka. Jenže, jak říkaly naše babičky - nejsme tak bohatí, abychom si pořizovali levné věci. Oblečení z kvalitního materiálu a v tom správném střihu je sice větší investicí, ale zato vám vydrží několik sezon. Tím se snižuje jeho tzv. CPW, tedy cost-per-wear. To je údaj, kolik nás stojí jedno nošení kusu oblečení. Nakonec tedy při nákupu menšího počtu kusů kvalitního oblečení utratíte znatelně méně, než když si pořizujete nové oblečení na každou sezonu ve fast-fashion řetězcích nebo na internetu. A dobrý pocit z udržitelnějšího způsobu života je příjemný bonus!

V čase tak získáváte od Cavalier jednotlivé produkty z předem promyšleného plánu. A navíc nejste zatížen jednorázovou investicí.

 

Jak SMART ŠATNÍK funguje?

1) Pobavíme se o vašich potřebách i stávajícím oblečení. 
2) Zohledníme současné oblečení a navrhneme personifikovaný SMART ŠATNÍK.
3) Společně stanovíme priority, kterými kousky začít, aby správně provázaly váš stávající šatník.
4) Tempo postupného zařazování nového oblečení si určujete zvolenou výší měsíční částky.
5) Verifikujeme si vaše míry a oblečení vždy jednou za sezónu posíláme na vaši adresu.

Více informací najdete na naší stránce SMART ŠATNÍK.