Vaše image, naše starost

Vánoční dárky na míru
Vánoční dárky na míru

Celoroční služba, postupné financování, díky kterému lze dosáhnout efektivního přerodu vašeho šatníku a posunutí vaší image na další úroveň bez nutnosti jednorázového zatížení vašeho rozpočtu…

Neradi ztrácíte čas nakupováním oblečení a přesto byste rádi v lidech kolem sebe vzbuzovali pozitivní emoce? Tento problém vám pomůžeme vyřešit jednou provždy. A ať už jde o každodenní pracovní schůzky nebo váš volný čas, s námi získáte psychologickou převahu ještě před začátkem každého jednání. Služba "Vaše image, naše starost" vám přináší možnost kompletně přenechat péči o váš styl oblékání na nás.

V rámci služby získáváte svého módního konzultanta, který vám pomůže vybrat a nakonfigurovat jednotlivé části oblečení a boty na míru. "Cílový" stav je 24 kousků oblečení, ze kterých snadno vytvoříte 36 kombinací pro všechny možné příležitosti.

Není třeba pořizovat si spousty oblečení či se toho stávajícího hned zbavovat. Přesně naopak. S módním konzultantem je tvorba vašeho šatníku předem promyšlená tak, abyste mohli i navzdory malému počtu kusů každý den vypadat jinak. A abychom vám byli skutečně nápomocní s péčí o vaši image, klademe důraz na individuální přístup, exkluzivní provedení a jednoduchou variabilitu šatníku. S pomocí módního konzultanta, který vás službou provází, budete připraveni na každou příležitost.V rámci služby získáváte svého módního konzultanta, který vám pomůže vybrat a nakonfigurovat jednotlivé části oblečení a boty na míru. "Cílový" stav je 24 kousků oblečení, ze kterých snadno vytvoříte 36 kombinací pro všechny možné příležitosti.

košile

10 ks

kalhoty

3 ks

blejzr

3 ks

pásek

3 ks

boty

3 ks

kabát

1 ks

plášť

1 ks

36 kombinací

24 kousků

3 roky spolupráce

1 módní konzultant

NESPOČET příležitostí

od 2.399,- měsíčně

obr

,,Často si u svých klientů všímám, že velmi striktně rozdělují svůj pracovní a volnočasový šatník. Je ale několik kusů oblečení, které mohou být promyšleny tak, aby splňovaly parametry jak pro pracovní, tak i pro volnočasové nošení. A o tom je minimalismus." Tvrdí Maruška Vašková - spoluzakladatelka společnosti Cavalier.

V rámci služby získáváte také svého módního konzultanta, který vám pomůže vybrat a nakonfigurovat jednotlivé části oblečení a boty na míru. "Cílový" stav je 24 kousků oblečení, ze kterých snadno vytvoříte 36 kombinací pro všechny možné příležitosti.

Jaké výhody přináší módní konzultant?

 • ušetříte čas i energii věnované pořizovaním oblečení, které byste normálně trávili v obchodním centru
 • získáte módního konzultanta, který vám pomáhá s komplexní péči o vaši image
 • dozvíte se základy úspěšné sebeprezentace
 • získáte psychologickou převahu ještě před začátkem každého jednání

36 kombinací

24 kousků

3 roky spolupráce

1 módní konzultant

NESPOČET příležitostí

od 2.399,- měsíčně

Jak služba funguje?

Výsledná cena služby je variabilní, skládá se z módní konzultace a alespoň ze tří produktů Cavalier, které si sami navolíte do “balíčku”. Služby módního poradce lze poskytnout i nezávisle na našich produktech, a to v hodnotě 5500 Kč vč DPH. Následně, kdykoli si v budoucnu pořídíte oblečení či obuv na míru u nás, získáte vynaloženou částku na konzultaci zpět.

V průběhu prvního roku trvání této služby se s vámi módní konzultant dvakrát setká, aby outfity nechal vyčistit a ujistil se, že plní veškerá vaše očekávání. Výsledným stavem této služby je získání dokonale efektivního šatníku vybaveného 24 kousky ze kterých lze snadno vytvořit 36 kombinací. Díky tomu bude všem jasné, že ať už děláte, co děláte, myslíte to vážně.

Referenční galerie

Václav Hladký

Profesionální sportovec a spokojený klient Cavalier

Služba Vaše image, naše starost, mi přináší přesně to, co potřebuji jak v profesním, tak osobním životě, několik outfitů pro různé příležitosti.

Velmi oceňuji časovou nenáročnost této služby, vše jsme stihli nakonfigurovat během jednoho odpoledne s módní konzultantkou Maruškou Vaškovou.

Ze své profese vím, jak je důležité být vždy na 100% připravený a přesně tak se díky Cavalieru mohu cítit i v osobním životě.

Co vám služba přinese?

 • každý rok skvělé kousky oblečení, od hlavy až k patě, aby tvořily sladěný set (3 košile na míru, oblek na míru nebo blejzr s kalhotami a k tomu obuv s opaskem na míru)
 • navíc oblečení dvakrát ročně zrenovujeme tak, aby stále vypadalo jako nové (čištění & drobné úpravy)
 • osobní módní poradenství od profesionálů
 • postupnou proměnu šatníku na 24 kousků, které nesmí chybět v šatníku úspěšného muže
 • nezatíží vás jednorázovou investicí

Výsledkem této služby je získání dokonale vybaveného šatníku, díky kterému bude všem jasné, že ať už děláte, co děláte, myslíte to vážně. To vše za pomoci osobního módního poradce, který vás bude provázet cestou za vaším úspěšnějším já.

Jak to probíhá?

 1. Na první schůzce se seznámíte s vaším módním konzultantem a pobavíte se společně o vaší práci, životním stylu i představách o spolupráci. Poté si řeknete, jak nyní vypadá váš šatník z pohledu barev, počtu kusů i stylu. Konzultant vám pomůže ujasnit si, co by bylo třeba změnit, upravit nebo doplnit do vašeho šatníku a vytvoří zběžnou přestavu, jak konkrétně bychom vám s šatníkem mohli pomoci.
 2. Druhá schůzka se odehrává v rámci realizace produktů, na kterých jste se předem domluvili, konzultant vám prezentuje kombinace, které by se do vašeho šatníku dobře zapadly i to, jak s nimi pracovat. Vybereme látky, vezmeme vám míry a domluvíme se na způsobu financování, který vám bude vyhovovat.
 3. Za měsíc od zadání objednávky vám předáváme vyhotovené kusy a pobavíme se o tom, jak oblečení i obuv kombinovat a jak o ně pečovat.
 4. Vztahy jsou pro nás na prvním místě, proto po celou dobu spolupráce máte svého módního konzultanta k dispozici v případě, že potřebujete s čímkoli pomoci nebo poradit.
Říkáte si, že tohle je něco, co potřebujete? Nebo vás to jen zaujalo?

Rádi vám povíme více informací. Stačí jen kontaktovat módního konzultanta a domluvit si nezávaznou schůzku u kávy pomocí kontaktního formuláře níže:

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.