Naše služba

V rámci “Naší služby” Vás čeká
MÓDNÍ KONZULTANT se kterým získáte...

Jak to tedy probíhá?

Domluvte si schůzku
Sdělte nám svou představu
Užívejte si svůj nový šatník

První schůzka

Je důležité, seznámit se s Vaším novým módním konzultantem, aby jste si vytvořili osobní vztah a především jste v něj získali důvěru.

Se svým módním konzultantem se pobavíte o svých potřebách a představách. Povíte si, jak je na tom Váš současný šatník z pohledu barev, počtu kusů i stylu. Tedy pokud nosíte obleky a zjistíte, že postrádáte oblečení, které by splňovalo parametry jak pro pracovní, tak i pro volnočasové nošení, doporučí Vám konzultant jaké kousky si nechat ušít. Filozofií našeho poradenství je začít právě takovými, které snadno prokombinujete se svým stávajícím oblečením.

Tím i navzdory relativně malému množství kusů, docílíte velkého počtu kombinací a oživíte tak svůj šatník. Všechny produkty si můžete personifikovat individuálními detaily či monogramem. A aby oblečení bylo jako Vaše druhá kůže, vezmeme Vám míry a pobavíme se zda-li máte ještě speciální požadavky. Ke konci schůzky se domluvíme na formě platby, jestli bude jednorázová či průběžná.

Za 4 týdny

Za 4 týdny od zadání objednávky Vám předáváme vyhotovené kusy s instruktáží, jak oblečení i obuv kombinovat a hlavně jak o ně pečovat. Se svým konzultantem se domluvíte na dalším setkání, abychom se přesvědčili, že oblečení plní Vaše požadavky a při té příležitosti jej necháváme vyčistit. To stejné probíhá znovu za dalšího půl roku.

Zapomeňte tedy na všechny předsudky ohledně doplňování šatníku.

Je to komplexně odlišný způsob nakupování.

V našem případě se šatník řeší bez jakéhokoli pobíhání a strkání se v obchodním centru.

Naše ,nakupování‘ probíhá u kávy s příjemným mužem nebo ženou, kteří se snaží v uvolněném rozhovoru rozpoznat celkový klientův styl.

Co v rámci služby získám?

“Cílový" stav je 24 kousků oblečení, ze kterých snadno vytvoříte

36 kombinací pro všechny možné příležitosti.

Není třeba pořizovat si spousty oblečení či se toho stávajícího hned zbavovat. Přesně naopak. S módním konzultantem je tvorba Vašeho šatníku předem promyšlená tak, abyste mohli i navzdory malému počtu kusů každý den vypadat jinak. A abychom Vám byli skutečně nápomocní s péčí o Vaši image, klademe důraz na individuální přístup, exkluzivní provedení a jednoduchou variabilitu šatníku.

Jednoho módního konzultanta

U nás tedy získáváte vždy svého poradce, který Vám pomůže vybrat a nakonfigurovat jednotlivé části oblečení a bot na míru.

Psychologickou převahu před začátkem každého jednání

Kolik mě to celé bude stát?

od
2 732 Kč
měsíčně

Postupné financování, díky kterému lze dosáhnout efektivního přerodu Vašeho šatníku a posunutí Vaší image na další úroveň bez nutnosti jednorázového zatížení Vašeho rozpočtu.

Výsledná cena služby je variabilní, skládá se z módní konzultace a z produktů Cavalier, které si sami zvolíte. Vztahy jsou pro nás na prvním místě, proto po celou dobu spolupráce máte svého módního konzultanta k dispozici v případě, že potřebujete s čímkoli pomoci nebo poradit.

Image na míru ukázka
Image na míru ukázka

Naše služba se vás týká ale i při koupi jednotlivých částí obleku...
Výsledná cena služby je variabilní, skládá se z módní konzultace a z produktů Cavalier, které si sami zvolíte. Vztahy jsou pro nás na prvním místě, proto po celou dobu spolupráce máte svého módního konzultanta k dispozici v případě, že potřebujete s čímkoli pomoci nebo poradit.

od
9 990 Kč

obrázek konzultanta

"Často si u svých klientů všímám, že velmi striktně rozdělují svůj pracovní a volnočasový šatník. Je ale několik kusů oblečení, které mohou být promyšleny tak, aby splňovaly parametry jak pro pracovní, tak i pro volnočasové nošení. A o tom je minimalismus."

Maruška Vašková - spoluzakladatelka společnosti Cavalier

Co o nás říkají zákazníci

Mojmír Urbánek

jednatel

„Spolupráce s módní konzultantkou mi přináší neustálou inspiraci a úsporu času. O svůj šatník se tak nemusím vůbec starat a svou image mám stále pod kontrolou."

Tomáš Pivoda

advokát

„Veškeré mé nové oblečení je úplně jako moje druhá kůže. Jsem nadšený."

Andrea Čejdová

makléřka

„Zaujal mě osobní přístup k individualitám člověka, jak fyzickým, tak stylovým. Zkombinovaný s časovou úsporou, aktuálními módními trendy a zároveň jistou originalitou.“

Martin Bárta

obchodní zástupce

„U Cavaliera se mi nejvíc líbí, že každý kousek, který vytvoří je originál. Užívám si také osobní poradenství a velký výběr možností.“

Kryštof Kudrhalt

podnikatel v marketingu

„Cavalier mi ušetřil spoustu rozhodování a času. Během jedné konzultace jsme s Marií probrali každý detail obleku podle mých představ s doporučením na aktuální trend. Tímto bych rád poděkoval Marii a celému Cavalieru za skvělý oblek a individuální přístup.

Ludvík Zíka

finance

„Můj nový oblek je jako moje druhá kůže. Díky Cavalieru jsem objevil kouzlo obleků na míru a konfekce je pro mě již cizí.“

Pavel Falář

student

,,Se službami Cavalier jsem spokojen protože je mi umožněna maximální individualizace daného oblečení. Zároveň klientský přístup a kvalita produktu je příkladná."

Říkáte si, že tohle je něco, co potřebujete? Nebo vás to jen zaujalo?

Rádi vám povíme více informací. Stačí jen kontaktovat módního konzultanta a domluvit si nezávaznou schůzku u kávy pomocí kontaktního formuláře.
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.