10 nejoblíbenějších individualizací našich kavalírů

Éra Čechů v černých oblecích začíná v Liberci rychle ustupovat, a protože chceme poselství módy a stylu šířit co nejaktivněji, v dnešním článku se budeme zabývat detaily a individualizacemi, které si kavalíři zamilovali a díky kterým se každý den odlišují od módní šedi v českých ulicích.

Přestože se musíme stále držet etikety a nechceme, aby nové kousky v šatnících našich klientů byly příliš výstřední a nenositelné, během módní konzultace dáváme velký důraz na to, aby oblečení kavalírům dělalo radost. Nejde přeci jen o to, že musíme mít něco na sobě, ale věříme, že oblečení dokáže člověka proměnit, právě proto, jaké emoce v něm vyvolává.

Připravili jsme pro Vás souhrn deseti nejoblíbenějších individualizací s doporučením na jaké oděvy a příležitosti se tyto detaily hodí.

 

1. Knoflík s laserovým motivem

Náš zcela nejpopulárnější detail, který Vašemu oděvu dodá šmrnc. Není viditelný na první pohled, ale když se na něj zaměříte, opravdu Vás překvapí a udělá velký dojem. Laserovat se dá na hranu nebo na plochu knoflíku. Doporučujeme na všechny typy sak i blejzrů.

2. Kontrastní monogram

Jak jsme již kdysi zmiňovali, monogram je u našich produktů naprostou samozřejmostí, stejně tak u vaků na oděvy. Aby byl Váš monogram výraznější, máte na výběr z několika desítek barev kontrastních nití, kterými si monogram můžete nechat vyšít.

 

3. Kontrastní dírka v klopě

Kontrastní dírka v klopě je výrazný detail, který vypadá skvěle, když je sladěn s kravatou. Stejně jako u monogramu máme na výběr z velké spousty různých barev.

 

4. Piping a columbia stitch vevnitř saka

Dalším způsobem jak rozveselit vnitřní vybavení saka je kromě kontrastního monogramu také kontrastní obšití (columbia stitch) anebo barevný výpustek (piping). Kombinovat se dají třeba takhle.

5. Kontrastní knoflíková dírka na rukávu nebo dvě

Zajímavým a decentním detailem je také kontrastní obšití knoflíkové dírky na rukávu. Tento detail se může použít i na formálnější události, zejména proto, že není příliš výrazný.

6. Useknutý růžek rukávu

Jeden z našich nejoblíbenějších detailů v poslední době je také useknutý růžek rukávu. Dospod se často vybírá kontrastní podšívka, nebo je možné ponechat pouze vrchový materiál, aby tento detail nebyl příliš výrazný. Těm odvážnějším z vás doporučujeme kombinovat s kontrastním obšitím knoflíkových dírek.

 

7. Laty na rukávech z té nejjemnější alcantary

S lehkým nádechem oldschoolu anglických tvídových blejzrů je tato individualizace populární především na casual oděvy, ale lze ji využít také na oblekové sako, nejlépe tón v tónu se svrchním materiálem, kde dodá na extravagantnosti. Vzorník alcantary je také velmi obsáhlý a na výběr je i ze spousty výrazných barev.

8. Kožená dírka v klopě

Nejen na záplaty, ale také pro olemování dírky v klopě se může využít alcantara. Velmi efektní je kombinovaná právě se záplatami.

 

9. Lem kapes z alcantary

A protože heboučkou alcantaru milujeme, umisťujeme ji i na lem kapes. Tady může plnit funkci jak efektní, tak i užitečnou, protože je díky ní lem pevnější a rychle se neopotřebí. Příjemným bonusem je právě její hebkost a vždy, když si dáte ruce do kapes, vzpomenete si na to, jak je život fajn

 

10. Kontrastní pasnice v kalhotách

A protože chceme, abyste měli radost i z normálně obyčejných kalhot, na výběr vám dáváme také z šesti druhů kontrastních pasnic, které vám rozjasní den a mohou se umisťovat jak do casual, tak i do oblekových kalhot.

Doufáme, že vás článek inspiroval a rozhodnete se také oživit svůj šatník o nějaký ten kousek právě s těmito malými detaily, díky kterým se z vašeho nového oblečení budete radovat ještě dlouhou dobu

Chcete-li si nechat zhotovit oblečení na míru a podtrhnout tak svou individualitu a vystoupit z řady, ozvěte se módní konzultantce Marii Vaškové na telefonní číslo 777 298 824 nebo na emailovou adresu info@cavalier.cz.


Komentáře k článku

Košile na míru

Šijeme pouze z nejkvalitnějších látek.

Vybrat konzultanta

prvek konfigurace

3 druhy zapínání

prvek konfigurace

15 barev nití pro ozvláštnění detailů

prvek konfigurace

3 Střihy
(Regular, Slim, Super slim)

prvek konfigurace

8 druhů límců

prvek konfigurace

8 manžet, 5 fontů monogramů

prvek konfigurace

přes 300 druhů látek