Tereza Řiháčková

Módní konzultantka

100%

Uvědomuji si, jak se tím, co nosíme, prezentujeme světu. A to platí zejména dnes, kdy proces seznamování je velmi krátký.

,,Ten, kdo říká, že za peníze si štěstí nekoupíš, jednoduše neví, kde nakupovat."

Prohlédněte si moji tvorbu

Co o nás říkají naši zákazníci?

Tomáš Warzecha

Přístup Terky je vždy 100%, je vidět, že ji práce v Cavalieru baví a jde to znát na všech jejích aktivitách. Je radost s ní spolupracovat, rozhodně můžu jenom doporučit.

Martin Dobeš

Setkání se slečnou Říháčkovou bylo milé překvapení. Navštívil jsem již několik podobných salonu, kde však byl přístup zcela odlišný než tady. Co bych hodnotil obzvlášt pozitivně je množství času, které modní konzultantka věnuje danné zakázce. Od první konzultace až do předání je vše na urovni jak z hlediska dodržených slibů, tak i kvalita výsledného produktu.

Michal Šturza

Slečna Terezka byla neskutecne profesionální.Mel jsem zájem o košili,kalhoty,a sako.Je moc příjemná ,usměvavá a plna pozitivní nálady .Byla radost prave u téhle osůbky absolvovat tenhle obchod.Více takových .

Michal Podal

Hodnotím přístup slečny Řiháčkové jako velice profesionální a pro mě velmi příjemný. Na její doporučení jsem zakoupil 2 krásné košile z kvalitního a příjemného materiálu. Přístup Terezy jsem ocenil kvalitním doporučením na svoje známé a kamarady. Pevně věřím, že naše spolupráce bude i nadále pokračovat. S pozdravem Michal Podal

Tomáš

Tereza je opravdu člověk na správném místě :)

Zažijte budoucnost nakupování ještě dnes

Kontaktovat konzultanta

Potřebujete kontaktovat společnost?

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Cavalier Made to Measure s.r.o.
Kontaktní osoba: Marie Vašková

   +420 777 298 824

  info@cavalier.cz

   nám. Malé 292/5 Liberec 460 01

Ochrana osobních údajů je pro nás velmi důležitá. Přečtěte si, jak zpracováváme vaše osobní údaje

Cavalier Made to Measure s.r.o.