Petra Provazníková

Módní konzultantka

100%

Oblečením vyjadřujeme svoji individualitu, náladu, názor,společenské postavení, ale třeba i rebelii . Je to způsob našeho sebevyjádření. Pokud se v něm cítíme dobře a sebejistě, působíme tak i na své okolí. Ráda vám pomohu vyzdvihnout vaši jedinečnost.

,,„Styl je způsob, jak říct, kdo jste, aniž byste museli mluvit.“ - Rachel Zoe"

Co o nás říkají naši zákazníci?

Magdalena Brožová

H.D.

Díky skvělé pomoci a asistenci Petry mám konečně oblek, který mi perfektně sedí a je pohodlný.

Zbyněk Karban

Byl jsem velmi spokojen s přístupem konzultantky paní Petry Provazníkové. Oceňuji vstřícný přístup a milé jednání a perfektní servis,

Roman Vybíral

Této kolonce, která zní "Důvod vašeho hodnocení", by měla předcházet kolonka "Vaše hodnocení". To jen na okraj. Takže já vstupuji do mnou vytvořené první kolonky a hodnotím: do velmi příjemného prostředí vašeho atelieru (nechci psát prodejny) mě pozvala velmi příjemná dáma, která, ačkoli se v rámci své původní profese pohybuje jinde, ukázala, že i po celodenní pracovní zátěži, dokáže být klientovi vaší firmy perfektně připraveným, autentickým profesionálním a přitom bezprostředním pomocníkem při hledání jeho nové image a při rozhodování, jak ji naplnit, a to včetně detailů. Já tedy dávám za jedna, a to dvakrát podtržená. A nyní k vaší kolonce, tedy Důvod hodnocení: důvodem je v první řadě možnost hodnotit a kde jinde než na vašem portálu, protože v jiných částech éteru by se toto hodnocení v záplavě informací všeho druhu rozplynulo. Na neposledním místě to je i radost z možnosti hodnotit, protože skutečně je co hodnotit, a to včetně již zmíněného velmi příjemného prostředí. Krásné vánoce a hodně zdraví v novém roce!!!

Martin Sýkora

Naprostá spokojenost s nabídkou a péčí o mou osobu.

Jaromír Havrda

byl jsem velice spokojen

Petr Miřejovský

Zažijte budoucnost nakupování ještě dnes

Kontaktovat konzultanta

Potřebujete kontaktovat společnost?

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Cavalier Made to Measure s.r.o.
Kontaktní osoba: Marie Vašková

   +420 777 298 824

  info@cavalier.cz

   nám. Malé 292/5 Liberec 460 01

Ochrana osobních údajů je pro nás velmi důležitá. Přečtěte si, jak zpracováváme vaše osobní údaje

Cavalier Made to Measure s.r.o.