Patricie Pilátová

Módní konzultantka

100%

Styl je způsob, jak říct, kdo jste, aniž byste museli mluvit, a proto pomáhám svým klientům, aby jejich oděv řekl vše potřebné za ně.

,,„S dospělostí zjistíte, že máte dvě ruce. Jednu, abyste pomáhali sobě, druhou, abyste pomohli světu.“ Audrey Hapburn"

Prohlédněte si moji tvorbu

Co o nás říkají naši zákazníci?

Gary Nguyen

Slečna Pilátová je profesionální modní konzultantka s citem pro detail. Dokázala mi citlivě poradit jak v materiálech tak i se střihem. Byl jsem nad míru spokojený, jak s klientským servisem tak i s produktem. GN

Iveta Repková

Patricie je milá, vstřícná a srdečná. Navíc styl a vkus jí koluje v krvi, poradila mi výborně. Spolupráce s ní byla skvělým zážitkem.

Lukáš Vanžura

Slečna Patricie je velmi profesionální a milá. Umí skvěle poradit kombinaci oblečení tak, aby vše ladilo. Nakupováním s ní jsem nejen doplnil svůj šatník parádními kousky, ale navíc mě to i bavilo!

Vít Vodička

Patrície, díky svým bohatým zkušenostem s módou, patří mezi ty nejlepší konzultanty. Má přehled o aktuálních módních trendech což zajistí maximální spokojenost s výsledkem. Radost s takovým člověkem spolupracovat i do budoucna.

Jan Procházka

Patricie si zaslouží plný počet bodů. Na každé naší schůzce byla přirozená, nenucená a zároveň velmi profesionální. Jde poznat, že módě rozumí, má pro ni cit a hlavně i vášeň, díky které dokáže poradit a doporučit přesně to pravé, co do svého šatníku potřebujete. Patricie je v módě jako ryba ve vodě - ve svém živlu.

Aleš Muselík

Jsem velmi spokojený s mou košilí na míru. Patricie mi pomohla vybrat krásnou látku a vytvořit můj nejoblíbenější kousek v šatníku. Těším se na další spolupráci.

Zažijte budoucnost nakupování ještě dnes

Kontaktovat konzultanta
Zvolit jiného konzultanta

Potřebujete kontaktovat společnost?

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Cavalier Made to Measure s.r.o.
Kontaktní osoba: Marie Vašková

   +420 777 298 824

  info@cavalier.cz

   nám. Malé 292/5 Liberec 460 01

Ochrana osobních údajů je pro nás velmi důležitá. Přečtěte si, jak zpracováváme vaše osobní údaje

Cavalier Made to Measure s.r.o.