Mgr. Jiří Lubojacký

Módní konzultant

100%

Oblékání je pro mne způsob sebevyjádření. Váš oděv působí nejen na vaše okolí, ale i na vás samotné. Je to kostým, ve kterém každý hrajeme svou životní roli. Jakou roli chcete hrát vy?

,,Móda je tom oblékat se tak, jak to to právě módní. Styl je spíše o tom být sám sebou. - Oscar de la Renta -"

Co o nás říkají naši zákazníci?

Marek Bober

Dlouho jsem hledal změnu a nevěděl přesně kudy jít. Jirka byl právě on, který mi ukázal Cavaliera. Dokázal poradit tam, kde jsem měl jen neúplné představy. Přesně věděl kam mne na směrovat. Už jeho outfit mluví za vše, umí výborně poradit a je vidět, že se vyzná. Věnoval mi a stále věnuje spoustu času, čehož si velmi vážím a nikde jinde jsem takový přístup nezažil. Jeho zkušenosti a profesionální přístup mohu jenom doporučit.

Juraj Melo

Vždy mi dobre poradí s výberom a prezradí najnovšie módne tipy.

Martin Bukovčák

Už nejakú dobu som vedel že chcem zmeniť svoj život určitým smerom k lepšiemu len som nevedel ako. No a potom som narazil na Jirka a on mi ukázal ako na to a som za to naozaj vďační.

Tomáš

Na první pohled lze poznat, že se Jiří v módě vyzná. Při kávě vám pomůže zjistit, co přesně chcete nosit a jak se chcete prezentovat a pak Vám pomůže vybrat ten správný střih a látku přesně pro vás. Byl jsem s jeho konzultací velmi spokojen a těším se na další.

David Petrović

Jiří je profesionál a kavalír tělem i duší. Sám se obléká a žije podle rad, které uděluje svým klientům a kamarádům, a má oko na detaily. Svižné a flexibilní jednání je u něj základ. Můžu jen doporučit!

Zažijte budoucnost nakupování ještě dnes

Kontaktovat konzultanta
Zvolit jiného konzultanta

Potřebujete kontaktovat společnost?

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Cavalier Made to Measure s.r.o.
Kontaktní osoba: Marie Vašková

   +420 777 298 824

  info@cavalier.cz

   nám. Malé 292/5 Liberec 460 01

Ochrana osobních údajů je pro nás velmi důležitá. Přečtěte si, jak zpracováváme vaše osobní údaje

Cavalier Made to Measure s.r.o.