Zaměřeno na detail

Detaily tvoří celek. A celek jste právě vy! Proto nikdy nezapomínejte na detaily ve vašem outfitu, které podtrhují celkovou image. My ženy speciálně pozorujem detaily na vašem zevnějšku, stejně jako váš business partner, budoucí splečník, jednatel, klient... bude tyto detaily sledovat.

Proto je nesmírně důležité ráno přemýšlet nad tím, jaké hodinky si vezmem, zda máme čistou obuv, sladěnou s opaskem, či nám košile ladí s oblekem...

Rozhodně bychom měli dbát na délku rukávů košile do saka, aby nepatrně košile  přesahovala délu saka. Hodinky, aby nebyly příliš veliké, či agresivní na pohled nebo sportovní. Zápěstí vaší ruky můžete oživit s naprostou lehkostí náramkem. V dnešní době se rozhodně nebojte dřevěných a nebo kožených nárámku, které vkusně doplní celkovou visage.

Opasek s plnou, kovovou přezkou k obleku, nechte s ledovým klidem v šuplíku. My vám rádi vybereme vhodný opasek k vašemu obleku, tak aby ladil s ostatními detaily.

A kapesníček do saka ? Ještě jste nikdy nevyzkoušeli ? Je čas si udělat první zásobu těchto nezbytných doplňků, protože jenom takto ukážete vašmu okolí, že promýšlíte vše do posledního detailu.


Komentáře k článku

Blejzr

Ušijeme kousek, který bude jediný na světě.

Vybrat konzultanta

prvek konfigurace

4 druhy klop

prvek konfigurace

Knoflík s vygravírovaným
vlastním jménem

prvek konfigurace

Ustřihlý rožek rukávu
Kontrastní knoflíková dírka

prvek konfigurace

Záplaty na rukávy
z alcantry

prvek konfigurace

Přes 600 druhů látek

prvek konfigurace

Monogram