Staňte se patronem společnosti Cavalier

Staňte se součástí našeho příběhu...

Před pár týdny jsme oslavili tříleté výročí naší společnosti a byli bychom rádi, kdyby i vy jste se mohli stát součástí.

V té době jsme z obýváku našeho bytu začali postupně měnit image lidí v našem okolí. Psychologický přesah spočíval v tom, že s proměnou zevnějšku se začal měnit i pohled klientů na sebe sama a své schopnosti. Naším posláním se tak stalo doprovázet lidi po jejich cestě za úspěchem. Dnes se společně s našimi konzultanty staráme o více než tři tisícovky klientů ve čtyřech městech České republiky. Důvodem našeho růstu jsou nejen skvělí lidé, kteří se k nám po naší cestě přidávají, ale i sama  cesta, kterou jsme se vydali. Naši zákazníci, díky našim nadšeným konzultantům nemusí řešit nakupování oblečení a zároveň mají jistotu, že o jejich image je vždy dobře postaráno. Kromě spokojených klientů jsou výsledkem naší unikátní služby i naplnění módní nadšenci, kteří do teď hledali uplatnění v módní branži.

Rádi bychom pokračovali dál, teď už i s vámi a společně tak měli možnost jít ještě rychleji vpřed! 

Po celou dobu růstu společnosti jsme využívali prostředky z vlastních zdrojů. Během tří let jsme projekt uvedli v život a ujistili se, že jdeme správným směrem a módní konzultanti sklízí úspěch. Tím nastává ten den, kdy hledáme mentory a investory - PATRONY, kteří se chtějí přidat a stát se tak součástí této cesty za obrození kavalírství v České a Slovenské republice.

Jestli již jste naším klientem, jistě víte, že oblečení má magickou schopnost vás proměnit, dodat Vám sebevědomí a stát se tak klíčovým spojencem na Vaší cestě za úspěchem.

My vám teď dáváme příležitost do své image "investovat" o rok dříve a tím získat 25% navíc, pokud u nás nakoupíte za tento poukaz až po roce od jeho pořízení.

Možnost v jaké výši se chcete podílet je na vás, my vám ke každé částce přidáme čtvrtinu navíc! 

Hodnoty poukazů, které u nás můžete pořídit:
* Bronze 10.000 Kč
* Silver 20.000 Kč.
* Gold 50.000 Kč.

Předčasný výběr vašeho poukazu nebude možný, ale pokud to "nevydržíte", můžete jej uplatnit i před zůročením v původní výši.

Vaše pomoc nám umožní otevření poboček v dalších krajských městech, jako konkrétně v Hradci Králové, Ústí nad Labem, Českých Budějovicích, Olomouci, Ostravě a v neposlední řadě i Bratislavě. Zároveň bychom rádi v Praze vytvořili školící centrum pro naše módní konzultanty, aby se naše služby mohly stále zlepšovat.

Před vámi nyní stojí možnost stát se ještě více než naším klientem. Staňte se hybnou součástí naší módní revoluce - Patronem společnosti Cavalier. 

Pokud Vás tato příležitost zaujala, kontaktujte, prosím, svého módního konzultanta nebo přímo nás na emailu info@cavalier.cz

Výsledkem naší společné cesty bude ještě více lidí v našem okolí vyzařující více sebejistoty a elegance. Děkujeme.


Upozornění: Nejedná se o nabídku ve smyslu poskytnutí investiční služby dle Zákona o podnikání na kapitálovém trhu nebo vklad dle zákona o bankách. Od společnosti Cavalier získáte poukaz, který je možné uplatnit jen za produkty a služby společnosti Cavalier.


Komentáře k článku

Blejzr

Ušijeme kousek, který bude jediný na světě.

Vybrat konzultanta

prvek konfigurace

4 druhy klop

prvek konfigurace

Knoflík s vygravírovaným
vlastním jménem

prvek konfigurace

Ustřihlý rožek rukávu
Kontrastní knoflíková dírka

prvek konfigurace

Záplaty na rukávy
z alcantry

prvek konfigurace

Přes 600 druhů látek

prvek konfigurace

Monogram