Smart casual

Smart casual. Také jste si kolikrát říkali: "Co tohle v modě vůbec znamená ? " Právě nyní je ta chvíle, kdy si řekneme, jak být " smart " a jak být " casual. "Smart casual je něco, co se vám rozhodně bude líbit, v čem se budete cítit uvolněně a kde popustíme uzdu fantazie :)

Pokud jste obchodník, podnikatel, či manager..., ketrý se nemusí držet naprosto ve všem konvencí a etikety. Máte rádi pohodlí, ale přitom chcete působit důvěryhodně...je smart casual pro vás přesně to, co budet milovat, stejně jako já :)

Tento outfit tvoří většinou volnočasové sako, kde se nemusíme bát barev, vzorů a materiálů, co jsou běžné do obleku. Můžeme zvolit výraznější barvy i vzory na blazeru, který je kratšího střihu. Také se nemusíme obávat s námi vybrat výraznější knoflíky a podšívku. Doplníme chino kalhoty. Pokud nemáte v šatníku tyto víceúčelové kalhoty, tak neváhejte. Oblíbíte si jej , jak do práce, tak na volnočas k polokošili, či obyčejnému triku. I zde se neobáváme barev a sladíme chino kalhoty s detailem k saku. V letním období padnou skvělě k těmto kalhotům mokasíny, které jistě uvítate vlastnit minimálně ve dvou barevných kombinací.

Dobře padnoucí košile s vaším monograme na manžetě podtrhne celkově vaši osobnost a bude vypadat výborně, i pokud si blazer na schůzce odložíte.

Velmi ráda Vám pomohu vybrat to pravé přímo pro Vás, abyste mohli ochutnat sílu Smart Casual.


Komentáře k článku

Blejzr

Ušijeme kousek, který bude jediný na světě.

Vybrat konzultanta

prvek konfigurace

4 druhy klop

prvek konfigurace

Knoflík s vygravírovaným
vlastním jménem

prvek konfigurace

Ustřihlý rožek rukávu
Kontrastní knoflíková dírka

prvek konfigurace

Záplaty na rukávy
z alcantry

prvek konfigurace

Přes 600 druhů látek

prvek konfigurace

Monogram