Sandra zpočátku Cavalieru pouze fandila, pak ale zafungoval vesmír...

Práce v automobilovém průmyslu ji nebavila, divný kolektiv lidí, prostě to bylo hrozné místo - tvrdí. Šlo to nahoru, dolů a její emoce se opakovali v synusouidě. Toužila po změně, ale stále nevěděla co chce. V tu dobu byla časově natolik vytížená, že i kdyby příležitost klepala na dveře, nebylo možné to s prací skloubit. Jenže ty správné věci přichází ve správný čas.

Sandra zpočátku Cavalieru pouze fandila a v momentě kdy se hledali první módní konzultanti, zazářili jí oči. Viděla v tom možnost seberealizace a chtěla být ve skvělém kolektivu lidí. Nyní, dle svých slov, je šťastná a naplněná úžasnými pocity z úspěchu. Dělá co ji baví a to je ji teprve 23 let. Ale ne vždy tomu tak bylo...

Sandra se pro automotiv rozohdla právě kvůli vidině jistého výdělku, avšak záhy zjistila, že jí tato práce absolutně nenaplňuje. Sandra vždy tak nějak v hlouby svého srdce ráda pomáhala lidem kolem sebe. Zkrátka spíše přežívala než žila, neboť práce ji zabírala i volný čas. A když  začala pracovat na úkor svých vztahů, přátel a koníčků, řekla si dost. Chce to změnu!

No a jelikož přání je otcem myšlenky, tak se na přelomu roku potkala s Maruškou z Cavaliera.  Slovo dalo slovo a hlavou ji prolétlo: ,,Oni mě prostě chtějí! To je karma" - říkám si. ,,Vesmír promluvil, znamení k lepšímu! Jdu do toho! Síla přitažlivosti zafungovala a mé přání byla vyslešena. Dnes věřím, že to, že jsem byla odejita, je to nejlepší, co se mi mohlo stát. Tím jsem se ze dne na den zbavila velké zátěže, která mi brala čas a najednou z toho byla full-time příležitost být platná veřejnosti jako takové. Díky Vesmíre!" - vzpomíná Sandra.

Na práci módní konzultantky ji zaujala práce jako taková. Pomáhat lidem být krásní, cítit se skvěle a spoluprožívat nadšení zákazníků z každého nového kousku, je prostě úžasné. Konec konců radost v mužské tváři je pro Sandru, a to stále i po delší době nádherná podívaná.

  • Sandro, proč jste se rozhodla pomáhat lidem s jejich image?

Je to služba, která nemá obdobu. V každém kousku dávám těm lidem kousek sebe. A to je, přátelé, skvělý pocit. Dále jsme jediní s takovým konceptem, a to také vidím jako obrovský přínos. Do toho přináším svěžest, nové nápady a drive. Můj familiérní přístup má ukázat klientům, že se není čeho bát či se ostýchat. Konec konců to dokazuje i to, jak vypadám já sama. 

  • Aha. A s jakými problémy se Vaši zákazníci potýkají nejčastěji? 

Ve velké většině je to nedostatek času a nechuť nakupovat. Chození pro krámech a trávení víkendů nakupováním je pro většinu mých klientů ztráta času, který raději věnují rodině a já jim s tím mile ráda pomohu. Často se novým informacím v mém podání od srdce zasmějí a musím říci, že si to i skvěle zapamatují. Často je i legrace. Zároveň si muži nejsou jistí co jim sluší, a s tím bych jim ráda pomáhala i nezjištně. Je to má radost i povinost.

  • Co byste závěrem vzkázala mužům, kteří chtějí udělat dojem na krásnou slečnu?

Pánové, uvědomte si, že to co máte na sobě, vidí děvče jako první věc. Tak se podívejte do zrcadla a položte si otázku: jít či nejít. Nemyslím tím vůbec nic špatného, nejde o vzhled jako takový, ale zaměřme se na oblečení. Pokud před sebou uvidíte mladíka v teplákách, tričku s výstřihem do Vé a keckách, tak uvidíte zakopaného psa (obrazně). Ukažte se jako pravý kavalír! Dejte si záležet! Nikdo netvrdí, že musíte jít komplet v obleku, ale co chlapům sluší víc než oblek, že?

Žádná z nás nechce vandráka. A krokodýl na prsou to nezachrání...

Módní konzultantka Sandra Brožová

 

 


Komentáře k článku

Košile

Šijeme pouze z nejkvalitnějších látek

Vybrat konzultanta

Vybrat konzultanta

3 druhy zapínání

15 barev nití pro ozvláštnění detailů

3 Střihy
(Regular, Slim, Super slim)

8 druhů límců

8 manžet, 5 fontů monogramů

přes 300 druhů látek