Objevte nový rozměr nakupování oblečení

Je prokázáno, že největších zlepšení svých výsledků dosáhneme, pozitivní změnou pohledu na sebe sama. To jak se vidíme v zrcadle se kolikrát zrcadlí i v našich činech. A proto je posláním doprovázet naše klienty k úspěchu skrze šatník. Abychom byli skutečně nápomocní s vytvořením tohoto pozitivního image úspěšného člověka, klademe důraz na individuální přístup, exkluzivní provedení a jednoduchou variabilitu šatníku.

Dobrá image je jedním z nástrojů, jak dosahovat úspěchu. A to nemluvíme jen o kariéře, ale například o úspěchu na rande a třeba o skvěle padnoucím svatebním obleku. Je nám jasné, že je mnoho lidí, kteří míří za svými cíly a úspěchy a kteří si zároveň nemohou dovolit vynaložit své prostředky na to, aby si okamžitě pořídili kompletně nový šatník. I když je jim jasné, že by to bylo potřeba.

A právě proto jsme přišli s řešením přesně takové situace. Celoroční služba, postupné financování, díky kterému lze dosáhnout efektivního přerodu vašeho šatníku a posunutí vaší image na další úroveň bez nutnosti jednorázového zatížení vašeho rozpočtu. To vše za pomoci osobního módního poradce, který vás bude provázet cestou za vaším úspěšnějším já.

 • Služba Image na míru za 3000 Kč měsíčně přinese:
  • každý rok skvělé kousky oblečení, od hlavy až k patě, aby tvořily sladěný set v hodnotě 36.000 Kč. (3 košile na míru, oblek na míru nebo blejzr s kalhotami a k tomu obuv s opaskem na míru)
  • navíc oblečení dvakrát ročně zrenovujeme tak aby stále vypadalo jako nové. (čištění & drobné úpravy)
  • osobní módní poradenství od profesionálů.
  • postupnou proměnu šatníku na 22 kousků, které nesmí chybět v šatníku úspěšného muže.
  • nezatíží vás jednorázovou investicí

Výsledkem této služby je získání dokonale vybaveného šatníku, díky kterému bude všem jasné, že ať už děláte, co děláte, myslíte to vážně. 

Říkáte si, že tohle je něco, co potřebujete? Nebo vás to jen zaujalo? 

Neváhejte se zeptat některého z našich konzultantů.


Komentáře k článku

Košile na míru

Šijeme pouze z nejkvalitnějších látek.

Vybrat konzultanta

prvek konfigurace

3 druhy zapínání

prvek konfigurace

15 barev nití pro ozvláštnění detailů

prvek konfigurace

3 Střihy
(Regular, Slim, Super slim)

prvek konfigurace

8 druhů límců

prvek konfigurace

8 manžet, 5 fontů monogramů

prvek konfigurace

přes 300 druhů látek