Muž roku 2015: Perfektně padnoucí oděv zvyšuje sebevědomí

Cavalier oblékl Muže roku 2015 Jakuba Krause. O proměně své osobní image a cestě k triumfu v soutěži bude vyprávět na lifestylové akci ve čtvrtek 28. dubna od 17.30 v libereckém Babylonu.

Svěřil se nám o důležitosti budování své osobní image. Zjistěte, co jedinečného si nechal vytvořit?

 

Přibyly mi obleky, smoking i Smart Casual

Jako Muž roku jste zásadně změnil šatník, dříve jste se oblékal spíše sportovně. Jak triumf v Muži roku ovlivnil Váš styl?

Díky vítězství se mi otevřeli dveře na spoustu společenských akcí, musel jsem tomu logicky přizpůsobit i šatník, a hlavně ho vhodně doplnit. Tento prestižní titul zavazuje mimo jiné k tomu vypadat za každých okolností skvěle a k tomu neodmyslitelně patří i perfektně padnoucí outfity na různé typy událostí. Do šatníku mi přibylo několik obleků, kompletů ve stylu Smart Casual a také smoking, vše ušité na míru v Cavalieru.


 
Jak změna stylu ovlivnila pohled lidí na Vás?

Celý život mě okolí vnímalo díky mým koníčkům a stylu oblékání spíše jako „sporťáka“, teď mě často vídají i v elegantním oblečení a velmi si to pochvalují. Rčení „Šaty dělají člověka“ opravdu není jen frází!

 

obr

 

Ladislav Špaček tvrdí, že to, jak jsme oblečeni, výrazně ovlivňuje naše chování. Všiml jste si toho i u sebe?

Perfektně padnoucí oděv vám logicky zvyšuje sebevědomí, cítíte se v něm úplně jinak a okolí na to reaguje!

 

Kavalír je galantní a drží slovo

Jaké vlastnosti má podle vás pravý kavalír?

Pravý kavalír se chová galantně k ženám, je férový a drží slovo v businessu i osobním životě a v neposlední řadě se umí vždy vhodně obléknout!

 

Co Vás bavilo při navrhování vlastních outfitů nejvíce?

Hodně mě bavilo nechat se inspirovat mužskými módními ikonami, ale zároveň do outfitů vnést něco svého, nějaký vlastní prvek, který dodá oblečení osobitost!
 

Konečně mohu dopnout košili a sako mi sedí v ramenou

Jak se změnil od té doby Váš pohled na konfekční oděvy?

Užívám si pohodlí, které v oděvech na míru mám, konečně můžu bez problému dopnout košili u krku, sako mi je akorát v ramenou a zároveň neplandá v pase. Užívám si i detaily jako vyšitý monogram… každé tělo je v něčem specifické, má něco, na co je konfekce krátká. A člověk si to až tak neuvědomuje, dokud si poprvé neoblékne oděv, který přímo pro něj zhotovil profesionál.

obr

 

Kam Vás posunul titul nejkrásnějšího muže Česka? A jak to ovlivnilo Váš život?

Poslední roky se snažím neustále na sobě pracovat, klást na sebe větší a větší nároky. Titul mě posunul k zajímavým kontaktům i pracovním příležitostem. Svým způsobem mi také pomohl ve vlastním podnikání.

Díky mezinárodní soutěži Mister International, ve které jsem skončil pátý ze třiceti šesti účastníků z celého světa, jsem strávil měsíc na Filipínách. Díky vítězství jsem také navázal partnerství s velmi zajímavými značkami z různých oblastí.

Nechtěl bych zapomenout ani na pomoc rozličným charitativním projektům, v tom vidím velký smysl, člověk si musí najít čas dávat zpět!


 
Víme, že není vítězství bez dřiny, co bylo pro Vás největší překážkou?

Překážky beru jako výzvy, velkou výzvou možná bylo zůstat nohama na zemi a nepropadnout různým vlivům, které se na mě snažily působit.

Já ale vítězství v Muži roku beru jako další krok, kterých je přede mnou ještě mnoho. Mám velké sny a vím, že bez tvrdé práce jich nedosáhnu!

 

Chcete-li si nechat zhotovit oblečení na míru a podtrhnout tak svou individualitu a vystoupit z řady, ozvěte se módní konzultantce Marii Vaškové na telefonní číslo 777 298 824 nebo na emailovou adresu info@cavalier.cz.

 

 


Komentáře k článku

Košile na míru

Šijeme pouze z nejkvalitnějších látek.

Vybrat konzultanta

prvek konfigurace

3 druhy zapínání

prvek konfigurace

15 barev nití pro ozvláštnění detailů

prvek konfigurace

3 Střihy
(Regular, Slim, Super slim)

prvek konfigurace

8 druhů límců

prvek konfigurace

8 manžet, 5 fontů monogramů

prvek konfigurace

přes 300 druhů látek