Čím přispěje módní konzultant a v čem spočívá jeho náplň práce? - Blanka Růžičková

Blanka zhruba po čtyřech letech ve své práci v oboru zjistila, že ji nenaplňuje sedět od - do v kanceláři. Móda ji vždy bavila, baví ji mít svůj vlastní styl a tak i často radí své rodině a přátelům. Pozice módní konzultantky v Cavalieru ji naplňuje právě proto, že pomáhá lidem lépe vypadat a tím se i lépe cítit.

 

  • A jak to probíhá v praxi? 

Tak třeba můj první kavalír Martin Bárta bývá často na schůzkách s klienty, kde hájí čest své společnosti. Potřebuje tedy dobře padnoucí oblečení, jenž by mu dodalo sebevědomí a mohl se v něm po celý den cítit dobře. Velký přínos vnímám právě v osobním přístupu a v poradenství, které jsem schopna klientovi během schůzky poskytnout, ale i kdykoliv po ní. 

 

  • S jakými problémy se Vaši zákazníci potýkají?

Zákazníci mají nejčastěji problém s nepadnoucí konfekcí. Dále si stěžují na materiály, ve kterých se necítí dobře a na omezený počet kusů právě v jejich velikostech. Jsem přesvědčená, že právě s tímto problémem dokážu lidem kolem sebe pomoci. Díky mně a Cavalieru odchází klient v perfektně padnoucím oděvu, individuálně nakonfigurovaném a stává se tak originální!

 

  • Co byste vzkázala mužům, kteří chtějí udělat dojem na krásnou slečnu a co dělají špatně?

Pánové, buďte kavalíři! Mrzí mě, že se vše spojené s "kavalírstvím" postupně vytrácí - upravený vzhled, vystupování a hlavně přístup k opačnému pohlaví. Pro mne muž v obleku či smart casual vypadá nejlépe. Je tedy pánové na každém z vás, zamyslet se, co děláte špatně ;). 

 

Potřebujete-li také hájit svou čest ve společnosti, nebo jen dobře padnoucí oblečení, jenž by Vám dodalo sebevědomí, využijte výhod prodloužené ruky do světa módy.  Jako je módní konzultantka Bláňa Růžičková 


Komentáře k článku

Oblek

Váš první opravdový oblek.

Vybrat konzultanta

prvek konfigurace

4 tvary klop

prvek konfigurace

Knoflík s vygravírovaným
vlastním jménem

prvek konfigurace

Ustřihlý rožek rukávu

prvek konfigurace

150 druhů podšívek
přes 1000 druhů látek

prvek konfigurace

Kontrastní knoflíkové dírky

prvek konfigurace

Monogram