V čem spočívá náplň mé práce?

Blanka zhruba po čtyřech letech ve své práci v oboru zjistila, že ji nenaplňuje sedět od - do v kanceláři. Móda ji vždy bavila, baví ji mít svůj vlastni styl a tak i často radí své rodině a přátelům. Pozice módní konzultantky v Cavalieru ji naplňuje právě proto, že pomáhá lidem lépe vypadat a tím se i lépe cítit.

  • Jak to probíhá v praxi?

Tak třeba můj první kavalír Martin Bárta bývá často na schůzkách s klienty, kde hájí čest své společnosti. Potřebuje tedy dobře padnoucí oblečení, jenž by mu dodalo sebevědomí a mohl se v něm po celý den cítit dobře. Velký přínos vnímám právě v osobním přístupu a v poradenství, které jsme schopna klientovi během schůzky poskytnout, ale i kdykoliv po ní. 
 
  • S jakými problémy se Vaši zákazníci potýkají

Zákazníci mají nejčastěji problém s nepadnoucí konfekcí. Dále si stěžují na materiály, ve kterých se necítí dobře a na omezený počet kusů právě v jejich velikostech. Jsem přesvědčená, že právě s tímto problémem dokážu lidem kolem sebe pomoci. Díky mně a Cavalieru odchází klient v perfektně padnoucím oděvu, individuálně nakonfigurovaném a stává se tak originální!

  • Co byste vzkázala mužům, kteří chtějí udělat dojem na krásnou slečnu a co dělají špatně?

Pánové, buďte kavalíři! Mrzí mě, že se vše spojené s "kavalírstvím" postupně vytrácí - upravený vzhled, vystupování a hlavně přístup k opačnému pohlaví. Pro mne muž v obleku či smart casual vypadá nejlépe. Je tedy pánové na každém z vás, zamyslet se, co děláte špatně ;). 

 

Potřebujete-li také hájit svou čest ve společnosti, nebo jen dobře padnoucí oblečení, jenž by Vám dodalo sebevědomí, využijte výhod prodloužené ruky do světa módy.  Jako je módní konzultantka Bláňa Růžičková 


Komentáře k článku

Košile na míru

Šijeme pouze z nejkvalitnějších látek.

Vybrat konzultanta

prvek konfigurace

3 druhy zapínání

prvek konfigurace

15 barev nití pro ozvláštnění detailů

prvek konfigurace

3 Střihy
(Regular, Slim, Super slim)

prvek konfigurace

8 druhů límců

prvek konfigurace

8 manžet, 5 fontů monogramů

prvek konfigurace

přes 300 druhů látek