Máj - lásky čas! ♥

Nejen podle básně Karla Hynka Máchy je máj lásky čas. Letošní květen bude obzvláště plný lásky, romantiky a nově zamilovaných. Po dlouhé zimě přichází slunečné dny, ženy odhazují dlouhé kabáty a odhalují lýtka a čím dál více se objevují zamilovaně se objímající páry.

Schválně - vy, co jste zamilovaní už nějaký pátek - vzpomeňte si, v jakém období jste se seznámili. Skoro bychom dali ruku do ohně za to, že budou převažovat první letní měsíce, hlavně květen.

První rande

A pamatujete si, jak proběhlo vaše první rande? Co měl váš objekt lásky na sobě? Podprahově je totiž správně zvolené oblečení na prvním rande tzv. deal-breaker. Správný outfit u muže zvyšuje šanci na úspěch o desítky procent.

Věříme, že oslovíme i hodně mužů, kterým hodně pomůže následující článek na našem blogu "Jak se kavalír oblékne na svoje první rande".

Kavalíři, čtěte pozorně! :-)

Další kroky za životní láskou

Pokud dopadne dobře první rande ... a další a další, je potřeba myslet i na další klíčové momenty ve vztahu. Jako je třeba žádost o ruku. Romantický západ slunce, pokleknutí a "vytasení" krásného prstenu je velmi důležité. I to totiž zůstane ve vašich pamětích až do konce života. Opět je to situace, která si krom správného načasování, parádního šperku a precisně připraveného vyznání lásky žádá správný outfit. Tepláky s mikinou rozhodně nepomůžou.

Kavalíři - co ale dělat, když nemáte "cit" pro volbu správného stylu oblečení a záleží vám na dokonale zvolenému oblečení k příležitosti? Můžete se obrátit na naše módní konzultanty, kteří vám pomohou vybrat oblečení pro každou příležitost.

A co ten nejdůležitější den ve vašem vztahu?

Ano, máme bohaté zkušenosti s oblékáním ženichů po celé České republice. Za 3 roky, co muže v České republice provázíme za cestě za úspěchem, jsme pomohli udělat přes 200 svateb krásnějšími. Úspěch vnímáme i jako jeden z nejkrásnějších dnů v životě páru - jejich svatby.

V tento den není prostor pro kompromisy. Fotky z tohoto dne si budete rádi připomínat celý život. A skvěle padnoucí oblek ženicha je samozřejmostí. Jsme si vědomi, že jednorázová investice do kompletního outfitu může zatížit váš svatební rozpočet. Právě proto přicházíme s možností investice do vaší image formou průběžnou. Zjistěte více informací o službě "Image na míru za 3000 Kč" a přenechte péči o svou image profesionálům.

Více informací o této možnosti se dozvíte na naší stránce "Objevte nový rozměr nakupování oblečení".

Součástí této služby je samozřejmě odborné poradenství našich módních konzultantů, kteří přesně ví, co zvolit na určitý typ svatby.

Užijte si i Vy máj, pravý lásky čas, ve skvěle padnoucím oblečení na míru od Cavalieru!