Dárek pro každého kavalíra

 Znovu tu samou košili, nebo tentokrát v jiných barvách, dárkový poukaz či nové boty? 

Od teď už bez hledání parkování a zbytečné cesty.

Známe vás, máme vaše míry a nové kousky, které dokonale zapadnou do šatníku, vám prostě pošleme. Nikam nemusíte. Žádná ztráta času nakupováním a zkoušením.

Vytvořili jsme klientský portál Cavalier, abyste se od teď nemuseli o nic starat.

 

A abychom tento způsob pořizování oblečení podpořili, rozhodli jsme se prvním 100 z vás poskytnout 500 Kč na váš první nákup v našem e-shopu.

Ať už uděláte radost někomu blízkému nebo sobě.

 

Při platbě zadejte slevový kupon

CVLR500

 

Stačí se přihlásit (v systému máme s největší pravděpodobností váš e-mail, proto při prvním přihlášení jen dejte "zapomenuté heslo" a tím si vygenerujte heslo nové)

nebo nám na sebe zanechte svůj telefon a e-mail v části "Informace o vás" hned po platbě za zboží. My už si vše spojíme, vyrobíme s těmi správnými parametry a zašleme na správnou adresu. A pokud by nám něco chybělo, obratem se ozveme.

 

Budete-li potřebovat poradit a pomoci s výběrem zboží, k dispozici je i nová možnost, jak se spojit s vaším konzultantem. Stačí si sjednat on-line schůzku a vybrat si čas, který vám vyhovuje.

 

Konzultant vám může pomoci s prvním přihlášením i aktivací slevy 500 Kč na první nákup.

Pokud byste si chtěli nechat optimální rozměry svého oblečení a obuvi u nás verifikovat, požádejte jednoduše o schůzku a stavte se k nám na kávu.

 

Váš Cavalier