5 důvodů, proč být členem Klubu kavalírů

Situace posledních měsíců si berou nejen mnoho obětí na životech, ale i na doposud funkčních firmách a živnostnících. To nás přivedlo k vytvoření prostředí, které pomůže jednotlivcům co nejlépe využít svůj potenciál a společnostem napomůže k jejich opětovnému pozitivnímu vývoji. A proto v době, kdy se společnost rozděluje, my se snažíme spojovat a pomáhat si tak navzájem. Jaké jsou tedy výhody, které z členství v klubu plynou?

 

1. Poskytneme Vám zázemí pro Vaše obchodní schůzky v různých městech

Pokud Vás někdy business zavane do města, kde nemáte kancelář, můžete k Vaší obchodní schůzce využít i naše reprezentativní Cavalier story. K dispozici jsou v Praze, Brně a Liberci. U posledních dvou můžete využít i naši zasedačku.

 

2. Získáte přístup ke zkušenostem inspirativních lidí z různých oborů

Kultura našeho klubu je postavena na sdílení know-how. Každý z členů má tedy možnost předat své poselství formou video medailonku. Můžete se tak už nyní seznámit s některými z nich a nechat se inspirovat, třeba i tím, jak ve svém podnikání zvládají situace posledních měsíců.

 

3. Zviditelníme Váš podnik v Bonusovém programu pro klienty Cavalier

Jako člen klubu můžete v našem Bonusovém programu nabídnout své služby, ideálně za zvýhodněných podmínek, pro všechny naše klienty. Zároveň můžete využívat i nabídek od jiných členů, ať už pro sebe osobně nebo ve Vaší firmě. 

 
4. Pomůžeme Vám navázat obchodní vztahy s dalšími kavalíry


Aby klub plnil svůj účel hodláme každých 6 týdnů pořádat Večery kavalírů. Někdy formou workshopů, jindy zase networkingu. Ale vždy za atmosféry úspěchu a plné zajímavých lidí, napříč mnoha obory. Je to zároveň skvělá příležitost předvést své nejlepší oblečení.

První setkání svého druhu proběhlo 20.8. na parníku večerní Prahou a opravdu se nám povedlo. Proto, jakmile to bude jen trochu možné, Večery kavalírů obnovíme, abyste se se svými novými kolegy mohli pobavit i osobně.

 

5. Oblékneme Vás za VIP podmínek

Získáváte nejen možnost si za zvýhodněných podmínek pořizovat produkty a služby od našich dalších partnerů, ale také bonusy ze svých nákupů v Cavalieru. Další výhodou může být metoda postupného financování Vašeho oblečení. 

Vyhnete se tak větší jednorázové investici a zároveň Vám z každého uskutečněného nákupu načítáme Cashback na další nákupy!

 

Služba je zpoplatněna částkou 2.020 Kč/měs, kterou Vám v plné výši připisujeme na Vaše členské konto. Vaše úložky, si můžete kdykoliv, a tedy i průběžně, vybírat v oblečení Cavalier, které Vám s láskou ušijeme.

Tato nabídka platí pro prvních 100 členů. (Aktuálně nás je 54.)

 

Pokud je to něco, co Vás zaujalo, můžete se podívat na první video od našeho zakladatele Petra Solera, nebo si o klubu přečtěte více na www.klubkavaliru.cz

Více informací o Klubu kavalírů
 

Spojujeme se, abychom sdíleli své zkušenosti a navzájem si pomáhali s rozvojem - ať už sebe nebo svého podnikání.

 

Váš Cavalier?