S čím jsme připraveni Vám pomoci


Podívejte se na jednotlivé služby detailněji

Úpravy a renovace oděvů

Pokud máte doma oblek, který se po několika letech ve skříni záhadně “zmenšil” :-) nebo jakkoliv nesedí, obraťte se na naše módní konzultanty. Změří Vás a předají oblek našim švadlenám, které se postarají, že bude opět skvěle padnout. Pomůžeme upravit sako, kalhoty nebo celý oblek.

Chci upravit oděv

Čištění oděvů

Čistý oblek a košile je pro kavalíra samozřejmostí. Praxe ale ukazuje, že například Boloňské špagety k obědu mohou být opravdovým nepřítelem 100% profesionálního dojmu. Stane se. Rádi to za Vás vyřešíme. Do 7 dnů máte oblek, kalhoty nebo košili profesionálně vyčištěny.

Chci vyčistit oděv

Oblečení na míru

Samozřejmě Vám pomůžeme i novým oblečením - blejzry, košile, kalhoty, vesty, celé obleky, smokingy - všechno na míru od Cavalieru. Vybavíme Vás byznys oblečením, které zlepší Vaší výkonnost (proto, jak se v něm budete cítit). Postaráme se oděvy na společenské akce, ve kterých budete za hvězdu večera.

Chci oblečení na míru

Image poradenství

Přenechte starost o Vás styl na našich módních konzultantech. Vyřeší za Vás, jaký styl, barevnost, střih oblečení zvolit pro různé situace. Na našich Cavalier store Vám také poradí se správnou etiketou oblékání a pomůžou sladit Váš šatník. Nemusíte se skoro o nic starat!

Chci poradit s image

Vzdělávání

Pro Vaší společnost připravíme školení o etiketě, o firemní kultuře nebo třeba speciální školení pro obchodníky na téma "Oblek na míru jako silná zbraň v prodeji". Máme za sebou spoustu firemních školení a vždy s maximálně pozitivními ohlasy. Pro více informací, jak můžeme pomoci i Vaší firmě nás kontaktujte!

Chci se vzdělávat

Seznamte se s některým z našich konzultantů, stavte se k nám na kávu, a pobavte se o možnostech, jak vylepšit svůj styl.


Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Zašleme vám ebook o pánské módě ZDARMA!

Kromě toho pro vás máme připravené velmi zajímavé informace a aktuality ze světa módy. (Tzv. Novinky ze světa kavalírů) Ty budeme posílat maximálně jednou měsíčně. Odběr těchto e-mailů můžete kdykoliv zrušit.