Večer kavalírů - Češi, kteří mění svět

Pamatujete na reklamu, ve které byl použitý slogan “Image je na nic, poslouchej žízeň?”. Tak s tím nesouhlasíme!

Cavalier Vás provází na cestě za úspěchem. K tomu image jednoznačně patří. Ale nejen ta, a právě proto jsme pro vás připravili společenskou akci propující svět módy se světem úspěchu.

“Večer kavalírů” je oslavou úspěchu společně s těmi, kteří to cítí stejně. Na akci vystoupí 5 speakerů z různých oborů a budou mluvit o jejich cestě za úspěchem. Předají vám hodnotné informace pro vaše podnikání, inspirují vás svojí originalitou, cílevědomostí a tím, co dokázali. Večer bude pokračovat networkingem s rautem a nápoji zdarma. Celá akce se uskuteční v krásných prostorách pražské Lucerny. 

 

A na jakých pět osobností se můžete těšit? 

Ing. Pavel Velev

Pavel je ředitel Nadace Tomáše Bati ve Zlíně. Původní profesí byl gumař plastikář. 9 let pracoval ve výzkumu, vývoji a aplikaci nových materiálů na obuv. Dalších 9 let působil jako ředitel obuvnického učiliště ve Zlíně. Stal se zakladatelem mezinárodní obuvnické školy International School of Modern Shoemaking a právě v tomto období zahájil spolupráci s Tomášem J. Baťou. 

V roce 1998 dostal od Tomáše Bati ml. misi - budovat nově založenou Nadaci Tomáše Bati, jejímž cílem je podpora a rozvoj mladých lidí a šíření Baťovského odkazu. Jeho životní krédo je baťovsky jednoduché: „Služba veřejnosti“ a zaměřuje se na vzdělání mládeže a podpory podnikatelských aktivit.
Během přednášky Pavla Veleva se dozvíte více ze života legendárního podnikatele Tomáše Bati. Jak uvažoval o obchodě a v čem spočívalo tajmeství jeho úspěchu.

 

Ing. Hana Vydrová

Hana Vydrová se specializuje na etiketu a image. Ve firmách se stará o vzdělávání klíčových manažerů na toto téma. Budete jí ale spíše znát jako autorku neviditelných triček nejen pod košili - Cover Underwear. V rámci její přednášky se dozvíte, jak tento geniální vynález vznikl a proč byste ho měli mít, pokud nosíte košile. Hana Vydrová také poví o tom, jak se tento její vynález dostal i za hranice České republiky.

 

Veronika Kašáková

Veronika Kašáková se narodila v Praze, ale od svých 4 let vyrůstala se svým bratrem Karlem v dětském domově ve Vysoké Peci, zde strávila celkem 16 let. V roce 2014 se stala finalistkou České Miss 2014 a v tom samém roce vydala autobiografickou knihu Zpověď holky z děcáku.
O rok později dostala ocenění v kategorii dobrý skutek v anketě Osobnost roku Ústeckého kraje. V roce 2016 založila Nadační fond Veroniky Kašákové, který se zabývá pomocí dětem v dětských domovech, tak aby mohly žít naplněný a spokojený život a byly připravené na odchod z dětského domova. V únoru roku 2017 se stala tváří kosmetické společnosti Oriflame.
Během 20 minut, co bude Veronika Kašáková hovořit, se dozvíte, jak náročné je uspět se "startovací pozicí" v životě, jakou měla ona. 

 

Roman Čížek

Roman a Alice Čížkovi jsou dvojnásobní mistři České Republiky v latinskoamerických tancích. V roce 1994 zvítězili na mistrovství ČR v soutěži tanečních párů.

Ten samý rok, když jim bylo 23 a 24 let a studovali vysokou školu, poznali Amway. Jako jedni z prvních v České republice patřili mezi průkopníky multilevelu. V Amway působí i dnes, po 23 letech.

Během svojí přednášky vám poví právě o svých začátcích v tomto byznyse a předá vám několik tipů & triků, které akcelerují vaše podnikání.

 

PhDr. Filip Pešán

Filip Pešán strávil většinu své hráčské kariéry v dresu Stadionu Liberec později pak Bílých Tygrů. Mezi jeho výraznější hokejové úspěchy patří stříbrná medaile v dresu české reprezentace na zimní univerziádě v Innsbrucku v roce 2005.
Po ukončení hokejové kariéry začal roce 2009 trénovat Bílé Tygry. Ve svých 30 letech je nejmladším koučem české extraligové historie.
V loňské sezóně získal Filip Pešán s Tygry jejich první historický titul. V následující sezóně 2016/2017 dovedl Bílé Tygry až do finále, kde však nestačili na brněnskou Kometu. Nově se také Filip Pešán stává hlavním trenérem české hokejové reprezentace do 20 let.
20 minutová přednáška by měla Filipovi Pešánovi stačit k tomu, aby vás nadchl svým příběhem a přesvědčil, že patří mezi úspěšné Čechy.

 

Na akci se kromě řečníků budete mít možnost pobavit poznat široké spektrum úspěšných lidí napříč obory, kteří smýšlejí stejně jako vy.

Po skončení přednášek program volně pokračuje do kavárny Lucerna, kde si můžete dát něco dobrého k jídlu a pití a seznámit se s dalšími hosty večera.

Začátek akce je 22.6. 2017 v 19:30 - dress code: Business, Smart casual.

Cena vstupenky je 500 Kč - vstupenky můžete zakoupit zde.

Pozor! Po akci se ze vstupenky stává poukázka na nákup v Cavalieru.


Komentáře k článku

Košile

Šijeme pouze z nejkvalitnějších látek

Vybrat konzultanta

3 druhy zapínání

15 barev nití pro ozvláštnění detailů

3 Střihy
(Regular, Slim, Super slim)

8 druhů límců

8 manžet, 5 fontů monogramů

přes 300 druhů látek

Zašleme vám ebook o pánské módě ZDARMA!