Vánoční speciál #3: Čím nadchnete kavalíra pod stromečkem

Vánoční čas rychle utíká a už za dva týdny si budeme moci oddechnout od předvánočního shonu a začít relaxovat. Přestože spousta z vás má nejspíš už dárky zabalené, přinášíme všem opozdilcům pár rad, jak svého manžela, přítele, bratra nebo otce překvapit pod stromečkem.

Z ženského pohledu bohužel málo kterého muže nadchnete oblečením, parfémem nebo třeba šperkem tak jako ženu. Ne nadarmo se říká, že muži jsou jen dospělé děti, jenom ty jejich hračky jsou čím dál tím dražší. Zároveň mají rádi dárky, ze kterých mohou mít nějaký užitek a stejně tak je potěší i poukaz na nějaký nezapomenutelný zážitek.

 

Milovník luxusu

Potrpí si váš muž na kvalitním alkoholu, stylové elektronice a luxusních značkách? Dárek pro něj by měl splňovat jedno důležité kritérium a tím je osobitost. Tito muži mají vyhraněný styl a proto si jejich dárky zaslouží notnou dávku citu. Potěší je třeba luxusní pero s vygravírovaným jménem, broušený set karafy a sklenic z křišťálového skla nebo třeba personalizovaný diář s jeho iniciály. Pro milovníky designové elektroniky je skvělým dárkem třeba přenosný reproduktor od Bang and Olufsen nebo chytré hodinky Apple watch, které si může spárovat s telefonem a zvýšit tak svoji efektivitu v práci.

 

Businessman

Lační váš muž po pracovním úspěchu a tráví celé dny na pracovních schůzkách? Pořiďte mu dárek, který ho na jeho cestě za úspěchem posune o krok dál. Obdarujte ho vstupenkou na konferenci osobního rozvoje nebo mu do auta nahrajte flashku s audionahrávkami, které může poslouchat po cestě na schůzky. Jistě ocení i praktickou pánskou tašku, třeba i s jeho iniciály. Rozhodně ho potěší také kvalitní rámová obuv nebo poukaz na košili na míru. Většina businessmanů stejně nerada chodí po obchodech a zkouší si boty nebo oblečení, tak mu můžete jeho problém jednoduše vyřešit. Pokud nepreferuje elektronické plánování času, na cestě za jeho cíli ho jistě posune i motivační diář Doller.

 

Zručný kutil

Žijete s praktickým mužem, který neustále něco opravuje a tvoří? Pořiďte mu praktický dárek, který mu dopomůže k jeho novým výtvorům. Kreativní duše jako tito muži se zamilují do modelů tanků, aut nebo letadel, které si mohou sami složit. Ač byste to možná nečekala, rozzáří je i sada nářadí nebo třeba aku šroubovák, ale ve výběru si radši nechte poradit jedním z jeho přátel nebo jiným zapáleným kutilem. Tito muži také ocení hravé dárky jako například drony apod.

 

Gastro nadšenec

Miluje váš muž vysokou gastronomii a relaxuje při vytváření kulinářských kreací? Podpořte jeho gastro kreativitu a přihlaste ho na kurz vaření spojený s degustací vín. Stejně tak jeho degustační schopnosti podpoříte i designovým dekantérem, který je také krásným dekorativním předmětem do vašeho obýváku. Milovníky vaření jistě nadchne i revoluční struhadlo Microplane a potenciální sommeliéry třeba nová vychytávka Coravin.

 

 

Sportovní fanoušek

Čeká váš muž nedočkavě na příští ligu mistrů nebo miluje aktivní sportovní vyžití? Věnujte mu zážitek na který nezapomene a objednejte vstupenky na zápas jeho oblíbeného sportovního klubu. Pokud se vyžívá v aktivním sportování, jistě ho nezklamete praktickým iPodem shuffle nebo třeba speciálními sluchátky pro poslech hudby při plavání. Pokud chcete s vaším milým strávit nějaký čas sportem, podívejte se i po soukromých lekcích golfu, nejen že si sebe vzájemně užijete, ale strávíte také nějaký čas na čestvém vzduchu. 

Automobilový nadšenec

Nechává si váš milý zdát o vylepšování svého vozu a je jeho auto jeho opravdovou vášní? Podpořte jeho lásku k motorismu a pořiďte mu poukaz na keramické ošetření laku jeho auta. Pokud každý týden donese domů nějakou pokutu, rozhodně nebude od věci podívat se po službě právní ochrany řešení pokut, takový dárek váš milý rozhodně nebude čekat a určitě ho potěší. Pokud mu zase pořídíte zmenšenou verzi jeho vysněného nebo stávajícího milovaného auta, určitě ho nezklamete.

Pokud Vás článek zaujal a přemýšlíte o obdarování svých blízkých právě poukazem nebo produktem Cavalier, neváhejte kontaktovat svého módního konzultanta, nebo se nám ozvěte na info@cavalier.cz

 


Komentáře k článku

Košile

Šijeme pouze z nejkvalitnějších látek

Vybrat konzultanta

3 druhy zapínání

15 barev nití pro ozvláštnění detailů

3 Střihy
(Regular, Slim, Super slim)

8 druhů límců

8 manžet, 5 fontů monogramů

přes 300 druhů látek

Zašleme vám ebook o pánské módě ZDARMA!