Vánoční speciál #2: Co pořídit své milované pod stromeček

První adventní neděle za námi a mnoho z vás nejspíš teprve začíná uvažovat nad tím, co své milované manželce nebo přítelkyni pořídíte pod stromeček. Jistě, že vánoční čas je hlavě o tom strávit s vašimi blízkými krásný čas plný pohody, ale jistě vás, jako většinu mužů, děsí pomyšlení na přeplněná obchodní centra, kterým se až do Vánoc bohužel nevyhneme. Nejspíš vás potěší, že spousta z dárků, které jsme pro vás připravili se dají pořídit online a vy si ušetříte nějaké ty nervy.

Předtím než se půjdete zařadit do fronty nervózních mužů čekajících den před Vánoci ve frontě před Pandorou, zkuste svoji milou zařadit do jednoho z našich šesti archetypů a nechte se inspirovat, jak jí pod stromečkem vykouzlit úsměv něčím, co by od vás standardně nečekala. 

 

Éterická umělkyně

Je vaše přítelkyně umělecky založená a ráda bádá v knihách, brouzdá po galeriích, muzeích a přírodě? Rozhodně ji potěší členství do její oblíbené galerie nebo muzea. Stejně tak i Kindle, do kterého si může navkládat všechna svá oblíbená literární díla a ponořit se do více různých děl najednou. Pokud ráda tvoří, pořiďte jí něco v obchodě s uměleckými potřebami. Velmi oblíbené je teď i malování v přírodě, nebo třeba jen tak v kavárně, často tedy vídám mladé umělkyně s akvarelovým skicákem a cestovními vodovkami. Nešetřete a kupte jí Moleskine a japonské akvarelky od Koi, bude nadšená. Ženy umělkyně milují dárky s příběhem, proto ji rozhodně potěšíte i nějakým vintage šperkem, který je rodinným dědictvím, nebo má nějaký konkrétní příběh.

 

 

Lifestylerka

Žije vaše přítelkyně instagramem a sociálními sítěmi? Miluje procházení lifestylových magazínů a módních editorialů? Dárek pro ni musí být hlavně TRENDY. Klidně se o dárku pro ni raději poraďte s její kamarádkou, tyhle slečny totiž mívají velmi konkrétní představu o tom, co by se jim líbilo, ač vám to nejspíš neřeknou. Rozhodně nic nezkazíte parádní kabelkou podle poslední módy nebo případně i hodinkami. Ženy s oblibou v lifestylu zároveň milují nejnovější vychytávky z oblasti kosmetiky a péče o pleť, podívejte se třeba po Clarisonicu, který je novodobým trendem v čištění pleti. Stejně tak ji potěší i značkový set vůní nebo třeba organizační kufřík na kosmetiku. S dárky pro lifestylerky vám velmi rádi poradí v parfumeriích nebo značkových buticích. 

Fitness guru

Relaxuje vaše milá ráda ve fitku a dodržuje striktní výživový plán? Inspiraci najdete v obchodech se sportovní výživou a výbavou do fitka. Kromě nového fitness outfifu jí určitě udělá radost i kompaktní iPod Shuffle nebo nějaká parádní barevná sluchátka, které budou ladit k jejím oblíbeným fitness teniskám. Pokud chcete, aby místo fitka trávila raději čas s vámi doma, pořiďte jí závěsný systém na cvičení TRX, když jí ho potom doma i nainstalujete, bude nadšená. Z pohledu výživy je pěkným dárkem i fitness bonboniéra nebo kvalitní odšťavňovač, který je skvělým zdravým dárkem pro vás oba.

Dobrodružná cestovatelka 

Sní vaše přítelkyně den co den o procestování celého světa? Utratila by i poslední korunu za zážitky v zahraničí? Rozsviťte jí pod stromečkem oči skvěle propracovanou cestou po Evropě nebo letenkou do její vysněné destinace. Cestování nemusí stát statisíce, úžasné dobrodružství můžete zažít i při cestování autem nebo jen s batohem na zádech. Protože dobrodružky mají rády účelové dárky, s sebou jí můžete pořídit krásný obal na pas, jízdenky nebo letenky, díky kterému bude všechno mít pěkně organizované. Pokud už máte cestu naplánovanou, vylaďte jí jednu stěnu vaší ložnice fototapetou světa, aby pokaždé když se probudí mohla přemýšlet kam vyrazí příště. Do knihovny jí pořiďte knihu od Ladislava Zibury, která je ispirací pro všechny cestovatele. Instax fotoaparát zase dokáže zachytit všechny zážitky z vašeho společného cestování a výsledné fotografie potom můžete využít k vyzdobení vaší ložnice.

 

Ambiciózní businesswoman

Leží vaše drahá v knihách o obchodě a osobním rozvoji? Je ambiciózní, ví čeho chce v životě dosáhnout a jde si stále za tím? Pořiďte jí dárek, který jí na její sebevědomé cestě pomůže. Nechte ji se inspirovat životopisem jedním z nejinspirativnějších podnikatelů Steva Jobse nebo jí dopřejte inspiraci každé dva měsíce v podobě předplatného časopisu First Class. Stejně tak ji potěší i vstupenka na nějaký rozvojový seminář. Motivační diář Doller jí zase pomůže rozplánovat si cestu za svými cíli a zůstat na ní. Pokud preferuje spíš elektronické plánování času, potěší ji zase nějaký hezký obal na iPad. Její profesionální vzhled rozhodně podpoří i perfektně padnoucí oblečení v podobě poukazu třeba na halenku na míru od Cavalieru.

 

Královna domácnosti

Miluje vaše přítelkyně příjemné domácí prostředí? Je královnou v pečení, vaření a péči o domácnost?  Pozor, abyste nesklouzli k účelovým dárkům, žádnou královnu domácnosti nepotěší nový mop nebo sada čistících prostředků, něco jiného je ovšem dárek, který podněcuje její kreativitu. Věnujte jí dárek, který jí pomůže vykouzlit ty nejlepší kulinářské výtvory, jako je právě kuchyňský robot, ty od Kitchen Aid jsou v nádherných barvách a její kuchyň rozsvítí. Kuchařka Deliciously Ella je plná kreativních a zdravých receptů, které vaši milou rozhodně nadchnou.  Stejně tak ji určitě potěší i set na pečení makronek, který najdete v potřebách pro domácnost nebo třeba v Tescomě. Královny milují voňavý domov, takže se rozhodně zamilují do vonných svíček Yankee Candle. A aby se z té domácnosti vaše drahá úplně nezbláznila, dopřejte jí chvilku relaxace ve formě wellness víkendu ve dvou nebo relaxačních zábalů a masáží.

 

Doufáme, že vás uvedené tipy inspirovaly a dostaly na správnou cestu za ideálním dárkem pro ženu vašeho života. Nezapomínejte na to, že ženy milují promyšlené dárky, které jsou od srdce a příliš drahé dárky by je mohly špíše zaskočit. Přejeme hodně štěstí při vybírání a krásný advent. A hlavně nezapomeňte být spolu.

 

 


Komentáře k článku

Kabát

Skutečný kavalír nezapomíná na prvotřídní kabát.

Vybrat konzultanta

Přes 50 druhů látek

Jednořadé nebo dvouřadé

Kontrastní knoflíkové dírky

Monogram

Kontrastní plstěný límec

Záplaty na rukávy z alcantary

Zašleme vám ebook o pánské módě ZDARMA!