Požádej ji o ruku! (soutěž o svatební oblek na míru v hodnotě 15.990,-)

Přestože láska kvete nejen na jaře, blíží se Máj, lásky čas. A protože se u nás muži nechávají doprovázet po cestě za úspěchem nejen pracovním, ale také osobním, rozhodli jsme se pro letošní rok stát patrony lásky a svatebního veselí.

Proč jsme se najednou tak rozněžnili? Protože bychom vás rádi přiměli udělat ten velký krok a změnit svůj život nejen sobě, ale také té jedné, která je pro vás na světě nejdůležitější.

Ať už jste pevně rozhodnutí, že se letos pokleknete a před svojí partnerkou vyslovíte tu rozhodnou větu nebo zatím ještě váháte, jestli už nadešel ten správný čas, máme pro vás perfetkní příležitost. 

svatební oblek

Požádejte svoji přitelkyni tím nejoriginálnějším způsobem a vyhrajte pánský svatební oblek na míru od Cavaliera. A jelikož si ceníme i snahy, nikdo neodejde s nepořízenou. Tedy každý kavalír, kdo se tímto způsobem odhodlá vyslovit, získává od nás košili na míru.

Bližší podrobnosti soutěže a pravidla:

  • Do 31.5. 2017 pošlete nám videozáznam žádosti vaší nastávající o ruku na info@cavalier.cz
  • Tím automaticky získáváte košili na míru Cavalier v hodnotě 1999 Kč.
  • Vybereme 3 nejlepší videa a umístíme je na naše facebookové stránky.
  • Tato videa budou deset dní soutěžit o přízeň publika a vyhraje právě to, které dojme nejvíce lidí a získá nejvíce lajků.
  • Autora nejúspěšnějšího videa vyzveme aby se zastavil na nejbližší Cavalier Store si nakonfigurovat se svou módní konzultantkou svůj svatební oblek na míru Cavalier v hodnotě 15.990 Kč.

A pokud se Vás soutěž o svatební oblek na míru, ať už z důvodu, že jste svou druhou polovičku našli nebo právě doposud ještě nenašli, netýká, budeme rádi za sdílení této příležitosti do vašich okruhů. 

 


Komentáře k článku

Oblek

Váš první opravdový oblek

Vybrat konzultanta

4 tvary klop

Knoflík s vygravírovaným
vlastním jménem

Ustřihlý rožek rukávu

150 druhů podšívek
přes 1000 druhů látek

Kontrastní knoflíkové dírky

Monogram

Zašleme vám ebook o pánské módě ZDARMA!