Petr Soler: Každá žena touží po tom mít doma kavalíra

Kavalírství není o zatočeném knírku, pokuřování fajfky a hodnocení kvalitního alkoholu z koženého křesla své pracovny. Status kavalír má přesah do morálních hodnot každého z nás. Vzpomeňte si na českou kinematografii ze začátku minulého století, jak se čeští muži na dnešní dobu až servilně chovali ke svým protějškům a k sobě samým navzájem. Na hodnotách dnes nejstarších generacích je zjevné, jak krásná doba, tedy vyjma politiky, to musela být.

 

Nebavíme se zde jen o ulicích dobře oděných a vypadajících lidí, ale právě o kulturním přesahu a vlivu, které důstojné oblečení mělo na celý společenský život té doby.

Z příchodu dvou totalitních režimů jsme se už nevzpamatovali. Češi buď emigrovali nebo se snažili na sebe moc neupozorňovat a raději nikomu nevěřit. To, že to s námi šlo z už jen kopce je zjevné.

Bohužel ještě zjevnější je, že zatímco ženy po pádu opony udělali na své image kus práce a přiblížily se normám západu, dost mužů myslí, že etiketa je jen štítek s nápisem a oblečení vnímají účelově. „No co, řeklo se, že mám na ten ples přijít v obleku...“ A právě proto je dnes kavalírství nedostatkovým artiklem. Dámy, ruku na srdce, která z vás by doma nechtěla kavalíra. Většina mužů si stále neuvědomuje o co, lépe o kolik se ochuzují.

Image není jen o oblečení, je to kombinace toho, co nám oblečení propůjčuje, tedy sebedůvěry, charismatu a umírněného vystupování, chcete-li etikety.

 

Petře, jak se z Vás stal kavalír?

Mou předchozí štací bylo dělat obchodníka následně manažera. Když se mi vytrácel pocit naplnění ze své mise, kladl jsem si otázky a šel do hloubky. Zjistil jsem, že ať obchod, tak management se točí kolem osobního rozvoje. Okolnosti mě předběhly a já musel jít dál. Školit osobní rozvoj nebudu, tento fenomén příštích let přenechám jiným. Osud tomu tak chtěl a já se ocitl v módním odvětví. Uplatním svou vášeň pro osobní rozvoj právě zde.

Lhal bych, kdybych říkal: „já už dříve znal ten kouzelný emoční koktejl, který super padnoucí outfit člověku propůjčí.“ Kdy se ženy za Vámi otáčí a muži Vám věnují minimálně svou pozornost. Je to alfa omega úspěchu a osobní rozvoj na druhou.

Je nasnadě vytvořit identitu pro šampiony, kteří si jdou za svým životním cílem a obohatit je nevídanou službou ztělesněnou ve svém módním konzultantovi, který své šampiony-kavalíry doprovází na cestě za jejich úspěchem.

 

Co je tedy přidanou hodnotou Cavaliera?

Vycházíme z toho, že původní význam slova kavalír je rytíř. Eufemismem by bylo, že se staráme rytířům o jejich výstroj tak, aby si ráno před šatní skříní vybírali mezi „oblečením“ a brněním, čeká-li je náročná bitva. Symbol panáčka v cylindru vám promítne vaše cíle a hodnoty a oblečení jako takové dodá tolik potřebné sebevědomí a respekt.

 

A teď prosím česky

Dobře tedy, spoluprací se svým konzultantem kavalír zejména získává: Volný čas, pozornost, identitu a cashback.

A symbol panáčka v cylindru mu má připomínat jeho životní poslání a posilovat oddanost jeho cíli. S naším oblečením to tvoří dokonalou souhru, nemyslíte?

 

Co je cashback?

Jdeme cestou komunity, ne standartní firmy a komunity jsou založené na vztazích. Standartní korporace mají sídla na nejvybranějších adresách, provozovny na nejlukrativnějších místech a na vše spoustu zaměstnanců a systémů. My se rozhodli investovat právě do těch vztahů.

V praxi to probíhá, že část z obratu vracíme kavalírům zpět formou bonusu na příští nákup a to jak za ten jejich či za doporučený kontakt. Zkrátka a dobře kdo ještě nemá peníze na to oblékat se jako kavalír, může nám pomáhat šířit naši vizi a my se mu štědře odměníme.

 

Jak to vítají vaši zákazníci?

Ukázaná platí, a zde to platí dvojnásob. Cavalier klub technicky Cashback systém je pro většinu klientů něco nového a hodnotu vnímají až ve chvíli kdy se dozví kolik peněz na svém bonusovém kontě mají.

 

Můžete uvést nějaký příklad z praxe?

Myslíte jestli se stalo, že si někdo vytvořil třeba oblek na míru aniž by za něj cokoli zaplatil? To uvést můžu.

 

Přečtěte si také rozhovor: Pravý kavalír se chová hezky k ženám

 

Více o cashbacku se dozvíte na www.cavalier.cz

Chcete-li také vystoupit z řady a stát se kavalírem, ozvěte se módní konzultantce Marii Vaškové na telefonní číslo 777 298 824 nebo nám na emailovou adresu info@cavalier.cz.


Komentáře k článku

Košile

Šijeme pouze z nejkvalitnějších látek

Vybrat konzultanta

Vybrat konzultanta

3 druhy zapínání

15 barev nití pro ozvláštnění detailů

3 Střihy
(Regular, Slim, Super slim)

8 druhů límců

8 manžet, 5 fontů monogramů

přes 300 druhů látek

Zašleme vám ebook o pánské módě ZDARMA!

Kromě toho pro vás máme připravené velmi zajímavé informace a aktuality ze světa módy. (Tzv. Novinky ze světa kavalírů) Ty budeme posílat maximálně jednou měsíčně. Odběr těchto e-mailů můžete kdykoliv zrušit.