5 barevných kombinací pro pravého kavalíra

Víme, každý den vstáváme, málokdy stíháme. A ještě vymýšlet nové kombinace, ať už jdeme v obleku, nebo smart casual. 

Perfektně sladění můžete být s naším Cavalier boxem.

Rádi bychom Vám také poradili s tím, co už doma máte a možná Vám některých pár kousků leží nešťastně ve skříni bez jakéhokoliv užitku.

Možná je to však právě tím, že nemáte správný spojovací kousek, který by vám ladění usnadnil. Ano, tušíte správně, kapesníček! Většinou vzorovaný kapesníček, nesoucí více barev totiž dokáže oufit skvěle ozvláštnit a zároveň být jakýmsi spojovatelem již zmíněné ranní kombinace.

Podívejte se na 5 nových, které jsme pro Vás připravili a které Vás jistě budou bavit!

 

1. Modrá a žlutá

Že je to moc velká divočina? Záleží jenom na tom, jaké odstíny obou barev zvolíte. Pokud si volbou nejste úplně jisti, vždy je lepší se raději držet zkrátka co se týče výrazných vzorů. Jednobarevná kravata a košile s jemnou kostkou, či proužkem to bude trefa. Do žlutého!

 

 

2. Fialová a hnědá

Hnědý oblek není zrovna business a hodí se spíš na méně formální příležitosti. Ať už seale chystáte kamkoliv, fialová si s hnědou notuje jedna báseň.

 

3. Modrá a červená

Známá kombinace, kterou vždy zaujmete. Pokud ji nosíte a toužíte po ozvláštnění, doporučujeme zvolit výraznější vzor na kravatě nebo košili, nebo případně na obojím, při kombinování vzorů ovšem doporučujeme rozvážnost. Nebo oprašte ve skříni motýlka a vyrazte v něm!

 

4. Šedá a modrá

Také pro většinu z Vás známá kombinace, my Vámale doporučujeme nebát se zajímavých kombinací různých odstínů. A blýskněte se kapesníčky, prosím.

 

5. Klasická monochroma

Monochromatické kombinace jsou poslední dobou, která je plná barevných akcentů v pánských oblecích, trochu nečekané. Jednoduché kombinování, jen si opět trochu pohrát s odstíny, vzory a strukturami a tím komplet příjemně ozvláštnit. Bude to všechno, jenom ne módní šeď.

 

 

Závěrem tedy tři rady. Buďte originální, hrajte si a hlavně si módu si užívejte, je tu přeci pro Váš prospěch. Za přečtení určitě stojí i článek, věnující se dopňkům, které Váš outfit posunou o třídu výš.


Komentáře k článku

Košile

Šijeme pouze z nejkvalitnějších látek

Vybrat konzultanta

3 druhy zapínání

15 barev nití pro ozvláštnění detailů

3 Střihy
(Regular, Slim, Super slim)

8 druhů límců

8 manžet, 5 fontů monogramů

přes 300 druhů látek

Zašleme vám ebook o pánské módě ZDARMA!