Módní konzultace je nakupování budoucnosti

Nakupování oblečení. Pro většinu mužů noční můra v praxi. Znáte to – chození po obchodech, předstírání zájmu kvůli své partnerce a nakonec stejně odchod s kompromisním kusem oblečení, které se vám v zásadě nelíbí a navíc mnohdy ani nepadne. Tomuto nákupnímu stylu říkám dost! Z vlastní zkušenosti přesně vím, jaké to je. Hodiny strávené v obchodech a člověk přesto nesežene nic, co by se mu líbilo. S tím je konec.

módní  konzultant Jiří Petrák

 

U nás v Cavalieru budete vždy 100% tvůrcem svého outfitu. Pokud si nebudete s čímkoliv jistí, jsem tu od toho, abych vám poradil. Sháníte vhodné šaty na svatbu nebo jinou společenskou událost? Stačí zavolat. Nejste si jisti barevným sladěním a nechcete se na pracovní konferenci cítit nepohodlně? Stačí krátký hovor nebo rychlá výměna emailů. Díky současným technologiím jsme schopni řešit problémy daleko rychleji a efektivněji než kdy dřív.

A proč to dělám?

Důvod je prostý. Chci přinést do Čech zpět kavalírství – ve způsobech i odívání, jak tomu bylo běžné za časů našich dědečků a pradědečků. V dobře padnoucím obleku člověk nejen lépe vypadá, ale hlavně se skvělé cítí.

módní  konzultant Lukáš Vlasák

 

Současný trend velí nakupovat po internetu, což je vzhledem k časové úspoře více než žádoucí a praktické. Zásadní nevýhodou je však nemožnost vyzkoušet si dané zboží či si je, jak se říká „ohmatat“ naživo. Můžete to samozřejmě poslat na reklamaci zpátky, ale to je zdlouhavé a zákazníkovi se pochopitelně nechce dělat celá tato obstrukce, nehledě na čekání.

Časová úspora

Módní konzultace jsou oproti tomu časově úsporné, neboť jakožto váš konzultant za vámi mohu přijet kamkoliv, vše lze projednat během jedné schůzky, trvající max. půl hodiny. Sestavím vám oděv na míru v souladu s vašimi představami, pomohu vám s výběrem střihu i látky, abyste pak mohli v krátké době dostat hotový oblek přímo na stůl.

 

Nyní může mít každý svého konzultanta – osobního poradce v oblasti módy aniž by za to platil nějaké závratné sumy. Mnoho lidí má totiž klamný pocit, že nechat si něco ušít na zakázku je mimo rámec jejich finančních možností.

Opak je pravdou

Na rozdíl od spousty kamenných obchodů, kde zákazník platí nejen za samotnou existenci prodejny a za značku, u nás platíte především za kvalitní látku, ve které se budete cítit jako v bavlnce. Nehledě na to, že já a naši další konzultanti vám poradí nejen s módou, ale i s etiketou – co se kam nosí, hodí a proč.

Proč kompromis?

Tak proč chodit do obchodu, dlouze vybírat a nakonec odcházet s kompromisem? Sjednejte si se mnou konzultaci – za vyzkoušení nic nedáte a za vaši spokojenost již dopředu ručím. Řiďte se heslem: „Co můžeš udělat dnes, neodkládej na zítřek“.

 

To jaké oblečení vám zásadně pomůže v cestě za úspěchem, vám prozradím příště.

 

Potřebujete poradit s outfitem pro jakoukoliv příležitost, ozvěte se módnímu konzultantovi Jiřímu Petrákovi na telefonní číslo 728 618 378 nebo na emailovou adresu jiri.petrak@cavalier.cz.


Komentáře k článku

Košile

Šijeme pouze z nejkvalitnějších látek

Vybrat konzultanta

Vybrat konzultanta

3 druhy zapínání

15 barev nití pro ozvláštnění detailů

3 Střihy
(Regular, Slim, Super slim)

8 druhů límců

8 manžet, 5 fontů monogramů

přes 300 druhů látek

Zašleme vám ebook o pánské módě ZDARMA!

Kromě toho pro vás máme připravené velmi zajímavé informace a aktuality ze světa módy. (Tzv. Novinky ze světa kavalírů) Ty budeme posílat maximálně jednou měsíčně. Odběr těchto e-mailů můžete kdykoliv zrušit.