LUKÁŠ VLASÁK: I muži mají fantazii, pryč s nudou

Nedávno jsem něco sháněl v nákupním centru a v jednu chvíli jsem se přistihl jak pozoruji ty naše české muže. Samozřejmě z čistě módního hlediska. Koukli jste se někdy kolem sebe?

 

Na můj vkus zbytečně fádní, až nudné, jakobychom měli obavu z barev. Pokud si tedy frajer nevezme růžové triko s límečkem postaveným tak, že by mohl konkurovat drákulovi. Řekl jsem si, že by to chtělo inspiraci.

 

Určitě doma máte kravatu, ale co k ní? Kapesníček? Ponožky? Ozdoba do klopy? Přemýšleli jste někdy nad tím? Když už si necháte dělat oblek na míru byla by škoda ho zabít nevhodným doladěním.

Jako módní konzultant je mojí snahou být nápomocen jak radou, tak inspirací. Nemálo mě baví hrát si s oblečením a hlavně s doplňky. Jsem světlejší typ a v tmavších odstínech se cítím lépe. První jarní slunko a můžu stát ve frontě v drogerii pro opalovací krém číslo 30. I když se mi spíše stává, že se krapítek opomenu namazat a pak sháním něco, co zmírní rudou barvu.

 

"Zrzaví jedou"

Vlasy a vousy na zrzka, páč jak kdysi zvolal jeden kamarád ,,Zrzaví jedou´´. No vlasů spíše o 4 více než Homer Simpson, vousů o 4 méně než Krakonoš. Takže dnes a tady si ukážeme jak se dá s doplňky pracovat. Outfit to příjemně oživí a dodá jiskru, někdy plamen. Nebojte se proto při volbě doplňků sáhnout po výraznějších barvách a jejich odstínech. Záleží jak moc na sebe člověk chce upozornit a k jaké příležitosti se obléká.

Šusťákovkám odzvonilo

Je fakt, že když se podíváte kolem sebe, tak to v mužském způsobu oblékání (až na výjimky) není nic moc těžkého. Naštěstí šusťákovým kompletům už odzvonilo. Komu se ještě nachází ve skříni, prosím obřadně spálit, nebo se aspoň pomodlit se slovy odpočívej v pokoji až na věky věků.

 

Já osobně mám rád modrou snad v jakýchkoli odstínech, až teda na tyrkysovou, ta mě děsí. Tento konkrétní outfit, který je hodně volnočasový kombinuje modrou a červenou. Tyhle dvě barvy k sobě sedí snad jak hrnec a hýždě.

Nebojte se kreativity

Musím se přiznat, že přímo pro tenhle outfit jsem si na jedné košili dříve přešíval i knoflíky, aby to bylo jóóó sladěný. Dobrá, dobrá přiznám se, ty košile byly tři … minimálně. Jistěže to nebyly košile na míru, to by byl hřích.

Modročervená kravata je základ, od kterého se odrážím a ke kterému následně ladím zbytek. Je to nejvýraznější prvek oblečení a jedna z prvních věcí, na kterých ulpí zrak lidí kolem nás. Můžete zvolit červené ponožky nebo kapesníček. Já jsem to posunul ještě o level, možná dva, výš.

 

Smart Casual

Je samozřejmé, že takhle vymóděný se nevydáte do divadla nebo na pracovní schůzku s klientem, ale spíše odpoledne na kávu či o víkendu do kina, do baru nebo na procházku.

Ovšem stačí pár menších zásahů a máte zcela jiný outfit a na zcela jinou, formálnější příležitost. Přezuji boty, širák odhodím v dál. S co nejméně kusy oblečení co nejvíce zábavy. Variant je nemálo a určitě spolu vymyslíme jedinečnou kombinaci k vaší spokojenosti. Ať už spolu budeme ladit košili na míru nebo oblek na míru.

 

V nadcházející době vás budu provázet módou a inspirovat. Dále se můžete těšit na Outfit of the Day a já se budu těšit na vaše ohlasy!

 

Chcete-li si nechat zhotovit oblečení na míru a podtrhnout tak svou individualitu a vystoupit z řady, ozvěte se módnímu konzultantovi Lukáši Vlasákovi na telefonní číslo 776 320 363 nebo na emailovou adresu lukas.vlasak@cavalier.cz.

.


Komentáře k článku

Košile

Šijeme pouze z nejkvalitnějších látek

Vybrat konzultanta

Vybrat konzultanta

3 druhy zapínání

15 barev nití pro ozvláštnění detailů

3 Střihy
(Regular, Slim, Super slim)

8 druhů límců

8 manžet, 5 fontů monogramů

přes 300 druhů látek

Zašleme vám ebook o pánské módě ZDARMA!

Kromě toho pro vás máme připravené velmi zajímavé informace a aktuality ze světa módy. (Tzv. Novinky ze světa kavalírů) Ty budeme posílat maximálně jednou měsíčně. Odběr těchto e-mailů můžete kdykoliv zrušit.