Jste pár? Dejte to světu na odiv

S plesovou sezónou přichází automaticky otázka: Chodíte s partnerkou na společenské akce sladění? Pokud jste jedním z těch šťastně zadaných, jistě chcete světu ukázat, že jste na ples, či jinou společenskou událost, přišli spolu.

Ač jsou muži někdy ostýchaví předvádět se před lidmi se svojí družkou jako pár, Vaše přítelkyně jistě ocení iniciativu z Vaší strany při výběru vhodného oděvu, který bude v souladu s tím jejím.

Netvrdíme, ať se spolu promenádujete ve stejném oblečení, nejste přeci ani dvojčata a halloween je taky ještě daleko. Je ale známým faktem, že ženy dávají rády lásku na odiv před ostatními, proto doporučujeme se s partnerkou domluvit a vyrazit alespoň částečně sladění.

Jak se elegantně sladit?

1. Barva kravaty může barevně odpovídat partnerčiným šatům.

2. Ladit můžete i střih oděvů.

3. Jste pozváni na večírek v určitém stylu nebo historickém období? Žena jistě obleče odpovídající šaty, muži stačí pouze doplněk, který symbolizuje dané období či styl.

Příklad:

Pokud žena po Vašem boku vstupuje na ples v šatech ve stylu 50. let, může Váš oblek, či smoking nést nějaký malý detail ze stejného období.

Jako příklad bychom mohli uvést buď ozdobu do klopy či šle.

POZOR!

Na konci je také důležité dodržovat určený dress code události a její charakter. Co si myslíte o ladění páru? Chodíte s partnerkou sladění? Nechte se inspirovat..

Sladěné páry i rodiny

 

 


Komentáře k článku

Košile

Šijeme pouze z nejkvalitnějších látek

Vybrat konzultanta

3 druhy zapínání

15 barev nití pro ozvláštnění detailů

3 Střihy
(Regular, Slim, Super slim)

8 druhů límců

8 manžet, 5 fontů monogramů

přes 300 druhů látek

Zašleme vám ebook o pánské módě ZDARMA!