Hodinky prozradí charakter nositele. Jaké teď frčí?

Tak jako boty i hodinky podávají informaci muži a jeho charakteru. S levnými hodinkami budete působit lacině. Na druhou stranu není vhodné se předvádět. I když vaše hodinky mohly stát celé jmění, nemělo by to být zřejmé na první pohled.

 

Okázalost je pro dealery a rapery

Vyhněte se křiklavým diamantům, nadbytečným ciferníkům a tlačítkům i výrazně zdobeným páskům. Ty by měly být z hladké černé kůže.

Okázalost přenechejte drogovým dealerům a hvězdám rapu, a při výběru hodinek, jak i jakéhokoliv jiného šperku se řiďte dobrým vkusem.

 

Jaké jsou teď moderní?

Aktuálně jsou v kurzu menší, elegantnější, lépe vyjadřující osobnost majitele. Oblíbené jsou také chytré hodinky. Sbohem hodinky XXL, které vypadaly, jako by si člověk na zápěstí připevnil tachometr vykuchaný z auta. Éra megahodinek je pryč, vrací se elegance a menší ciferníky.

 

Se zmenšováním souvisí i trend „unisex“ hodinek, jejichž jedna velikost vyhovuje mužům i ženám. Teď zrovna frčí elegantní modely, jednoduchost a čisté linie.

 

Chytré hodinky

Kdyby bylo na konzervativních švýcarských výrobcích, zůstali by nejspíš mimo svět tzv. chytré elektroniky. Jenže chytrých hodinek už se prodává víc než těch švýcarských, jak ukázaly výzkumy. Jejich nevýhodou je každodenní nabíjení. Také se nehodí do opery nebo do společnosti. Jde o elektronický produkt, který se musí rychle inovovat. Umí spolupracovat s telefonem, proto mají náskok firmy vyrábějící mobilní telefony.

 

 


Komentáře k článku

Košile

Šijeme pouze z nejkvalitnějších látek

Vybrat konzultanta

3 druhy zapínání

15 barev nití pro ozvláštnění detailů

3 Střihy
(Regular, Slim, Super slim)

8 druhů límců

8 manžet, 5 fontů monogramů

přes 300 druhů látek

Zašleme vám ebook o pánské módě ZDARMA!