Blejzr - ideální oblečení na neformální schůzku

Ti z vás, kteří nechodí každodenně v obleku, ale na své schůzky volí raději méně formální oblečení, již určitě zjistili, jak skvělou službu vám může udělat blejzr. Obzvlášť v tomhle počasí je to perfektně univerzální kus, který vás zahřeje a zároveň vašemu outfitu dodá na formálnosti a zlepší první dojem, který si o vás protistrana během prvních pár vteřin utvoří. Dnes vám ukážeme, jak blejzry správně ladit s kalhotami a košilemi a vytvářet tak klasické, ale i více extravagantní kombinace.

 

Tmavě modrý blejzr s béžovými kalhotami by měla být jedna z prvních smart casual kombinací ve vašem šatníku. Skvěle vám poslouží  ve všech ročních obdobích, jen v zimě můžete světlé kalhoty vyměnit třeba za hnědé, které jsou praktičtější. Outfit můžete doplnit jen bílou košilí, nebo si se stylingem více vyhrát a vzít k ní motýlka nebo pletenou kravatu. Klasická kravata zase outfit dostane do větší formálnosti. Nezapomeňte na kapesníček a outfit bude dokonalý.

 

Kombinace šedé a navy je tou nejkonzervativnější variantou, která by vám také neměla chybět. Formálnost můžete regulovat doplňky nebo samotným stylem blejzru, pokud například zvolíte nakládané kapsy (jako v případě na obrázku), nebude sako působit "oblekově". Obuv a pásek bude ideální v tmavě hnědé nebo cognac barvě.

Hnědá a navy se skvěle nosí obzvlášť na podzim, károvaný blejzr můžete doplnit i tmavě modrými džíny, pokud před sebou máte vyloženě neformální schůzku. V čase, kdy je vám v samotném blejzru zima přes něj můžete přehodit trenchcoat anebo blejzr vypodložit barevnou šálou, která vás zahřeje, ale také přidá outfitu na barevnosti.

Barevný windowpane vzor krásně ozvláštní váš šatník a vnese do něj nové barvy. S šedými kalhotami je spíš konzervativní, pokud byste měli chuť na kreativnější kombinaci, vyměňte kalhoty za tmavě červené. 

Tento blejzr s výrazným kárem pro vás může být vodítkem, že ty nejstylovější kobinace se tvoří na základě sladění malých detailů jako je část vzoru s kalhotami. Kontrastní košile zase zvýrazňuje vzor na saku. 

Pokud chcete poradit s volbou toho správného blejzru či se správným sladěním vašeho šatníku, neváhajte využít našich módního konzultantů prostřednictvím webových stránek.

 


Komentáře k článku

Blejzr

Ušijeme kousek, který bude jediný na světě.

Vybrat konzultanta

4 druhy klop

Knoflík s vygravírovaným
vlastním jménem

Ustřihlý rožek rukávu
Kontrastní knoflíková dírka

Záplaty na rukávy
z alcantry

Přes 600 druhů látek

Monogram

Zašleme vám ebook o pánské módě ZDARMA!